Acrylmed w Quality News!
21 maj 2014

W drugiej połowie czerwca ukaże się 28 numer magazynu Quality News, a w nim mnóstwo ciekawych nowości ze świata nauki, techniki i przemysłu.
W najbliższym numerze czasopismo opublikuje artykuł poświęcony naszej dumie – linii preparatów Antykam CID LEUCO do zwalczania bakterii z rodzaju Legionella w instalacjach wodnych, nagrodzonej za skuteczność i jakość prestiżowym Medalem Europejskim.

Działanie produktów z linii Antykam CID-LEUCO polega na uszkodzeniu błony komórkowej Legionelli przy jednoczesnym niszczeniu biofilmu na ścianach przewodów – to właśnie podwójne działanie, a także wysoka skuteczność już przy małych dawkach, niskie koszty instalacji oraz bezpieczeństwo wyróżnia nasze preparaty wśród innych stosowanych do zwalczania Legionelli.

Linia preparatów Antykam CID-LEUCO znajduje również zastosowanie w przemyśle cukrowniczym do usuwania skażeń mikrobiologicznych wywoływanych przez bakterie z grupy Leuconostoc, doskonale też sprawdza się w przypadku skażeń powierzchni przez bakterie Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Enterococcus hirae i inne. Substancja czynna preparatów jest dopuszczona do dezynfekcji wody przeznaczonej do spożycia.

1.nagr-medal-europejski