Witamy w zespole handlowców Dr Lucy Beauty&Care
29 sty 2018

Zespół handlowców firmy Acrylmed, producenta marki naturalnych kosmetyków Dr Lucy Beauty&Care wzbogacił się o kolejną osobę – Magdę Stępień. To znana w środowisku wystawowym hodowczyni oraz groomerka. Od lat jej pasją są Duże Pudle brązowe.

Zespół handlowców firmy Acrylmed, producenta marki naturalnych kosmetyków Dr Lucy Beauty&Care wzbogacił się o kolejną osobę – Magdę Stępień. To znana w środowisku wystawowym hodowczyni oraz groomerka. Od lat jej pasją są Duże Pudle brązowe. – Wyhodowałam championów kilku krajów – chwali się swoimi sukcesami założycielka pierwszej hodowli tych dostojnych psów w Polsce. Dziś psy Magdy Stępień są na całym świecie. Szczenięta z jej miotów trafiły między innymi do: USA, Norwegii, Szwecji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Włoch, Francji czy Holandii. – Pudle dodały mi skrzydeł. Dzięki nim poznałam co to wierny przyjaciel towarzyszy na cale życie – podkreśla Magda Stępień.

– To dzięki pudlom poznałam wiele fantastycznych osób z całego świata, którzy podobnie jak ja są miłośnikami tej wspaniałej rasy – wyjaśnia. Dziś mieszka z siedmioma przedstawicielami tej pięknej rasy, które wystawia z sukcesami w Polsce i na całym świecie.

Pasja pozwoliła jej też zetknąć się z kosmetykami dla groomerów linii Dr Lucy Beauty&Care, produkowanymi przez Acrylmed. Ich stosowanie połączyło ją z firmą, najpierw za pośrednictwem Franiciszka (Meeganius), pięknego pudla, który został ambasadorem marki Dr Lucy Beauty&Care, a teraz zostając przedstawicielką handlową marki.

W firmie Acrylmed Magda Stępień będzie odpowiedzialna za kontakty ze sklepami i hurtowniami, będzie też wprowadzała na rynek nową linię kosmetyków tej firmy, która pojawi się w ofercie wiosną tego roku.

Kontakt z nią można nawiązać za pośrednictwem poczty elektronicznej: magda.stepien@acrylmed.com.pl lub telefonicznie: 885 888 850.