Światowy debiut marki Dr Lucy [ZDJĘCIA]
08 maj 2018

Kosmetyki Dr Lucy Beauty&Care zadebiutowały na największych na świecie targach zoologicznych Interzoo w Norymberdze. Przez cztery dni, to niemieckie miasto jest światową stolicą trendów i produktów dla zwierząt domowych.

Marka Dr Lucy prezentuje na targach uznaną już nie tylko w Polsce linię groomerską Dr Lucy Beauty&Care, ale również najnowszą linię gotowych produktów, do codziennej, domowej pielęgnacji sierści i skóry psów – Dr Lucy Casual B&C.

Goście stoiska 3-314 będą mogli nie tylko zapoznać się z ofertą produktów Dr Lucy i ich właściwościami, ale również poznać ambasadora marki – pudla Franciszka. Targi Interzoo 2018 potrwają od 8 do 11 maja.

To największe na świecie spotkanie producentów z branży zoologicznej jest okazją do poznania najnowszych trendów w całej branży, oraz wymiany doświadczeń oraz rozmów biznesowych.

Marka Dr Lucy, dzięki swoim fanom w całej Europie, dzięki obecności wśród tysięcy najlepszych firm z całego świata, ma nadzieję rozszerzyć swoje kontakty i dotarcie ze swoimi produktami, do jeszcze większej liczby zadowolonych klientów.

Interzoo, to tysiące zwiedzających, tysiące gości i niesamowita ilość nowości do obejrzenia. Przez stoisko firmy Arcylmed przewijają się goście z całego świata i z Polski. Już pierwszy dzień zaowocował wieloma spotkaniami i rozmowami z przedstawicielami świata rynku zoologicznego z całego świata.