Kosmetyki Acrylmedu nagrodzone w plebiscycie Top For Dog!
26 lis 2018

Linia kosmetyków Casual, Dr Lucy B&C została nagrodzona w kategorii pielęgnacja i stylizacja psów. Prestiżowa nagroda jest wręczana raz w roku produktom, które doceniają użytkownicy i jurorzy jedynego takiego w Polsce plebiscytu.

Debiutująca w tym roku na rynku linia kosmetyków dla psów Casual B&C, znanej marki dla groomerów Dr Lucy Beauty&Care, zdobyła uznanie jurorów oraz głosujących w plebiscycie Top For Dog 2018.

To pierwszy i najważniejszy w Polsce ranking produktów dla psów. Internauci – użytkownicy produktów dla psów oraz jurorzy, którymi są praktycy zajmujący się opieką, szkoleniem czy pielęgnacją psów oraz blogerzy, oceniają kilkadziesiąt zgłoszonych produktów dla psów. Zgłoszenia oceniane są w kilkunastu kategoriach, od karm dla psów, przez preparaty weterynaryjne, zabawki i akcesoria po kosmetyki do pielęgnacji stylizacji psów.

Właśnie w tej ostatniej kategorii uznanie użytkowników i sędziów prestiżowego konkursu uznanie zdobyła linia sześciu produktów Dr Lucy Caual B&C. Szampony i odżywki dla psów dorosłych oraz szczeniąt, powstały w laboratoriach firmy Acrylmed, właściciela marki, z myślą o codziennej, samodzielnej pielęgnacji psów przez ich właścicieli.

Kosmetyki, wzorem bestsellerowych produktów linii Beauty@Care, dedykowanej przede wszystkim osobom profesjonalnie zajmującym się pielęgnacją psów, zostały przygotowane dla konkretnych ras i rodzajów włosów psów.

Tę różnorodność i łatwość użycia przy jednoczesnym osiągnięciu obiecywanych przez producenta efektów dla sierści psów doceniły osoby oceniające linię. Kosmetyki Dr Lucy Casual B&C nagrodzono tytułem Top For Dog 2018.

To nie pierwszy sukces marki Dr Lucy w tym prestiżowym konkursie. W 2017 roku wyróżnienie zdobyła linia fioletowa kosmetyków dla groomerów. To preparaty dedykowane psom krótkowłosym. Jej zadaniem oprócz pielęgnacji i mycia jest uwydatnienie naturalnego piękna psów krótkowłosych. Te zalety docenili już groomerzy i osoby wystawiające psy w konkursach.

Zamówienia kosmetyków dla hurtowni, sklepów oraz salonów groomerskich można składać telefonicznie, pod numerem 785555285, oraz w wybranych hurtowniach zoologicznych. Zapraszamy do współpracy.