Maść ogrodnicza w ofercie Acrylmedu
14 lut 2019

Doskonały preparat wspomagający gojenie się ran drzew i krzewów powstałych w wyniku prac ogrodniczych, a także wynikających z naturalnych obtarć i złamań.

Maść ogrodnicza firmy Acrylmed zawiera olejek z drzewa herbacianego, którego działanie Uwalnia rośliny od grzybów pleśni i szkodników.

Maść ogrodnicza do drzew i krzewów w ofercie firmy Acrylmed

Najważniejsze cechy produktu:

– Niezbędna w każdym sadzie i ogrodzie. Zabezpiecza rany drzew i krzewów chroniąc po cięciach, szczepieniach, otarciach oraz szkodach wyrządzonych przez dzikie zwierzęta.
– Stanowi mechaniczną obronę przed wnikaniem w rany czynników powodujących choroby roślin (patogenami).
– Uodparnia zranione miejsca przed czynnikami atmosferycznymi przez stworzenie trwałej i elastycznej powłoki na powierzchni rany.
– Nie pozwala na wyschnięcie uszkodzonego miejsca przyspieszając gojenie i zabliźnianie ran.
– Dzięki zawartości olejku eterycznego niezwykle skutecznie osłania nie tylko zranione miejsca, ale całą roślinę przed szkodnikami.
– zapewnia dodatkową ochronę przed pleśnią i grzybami.

Produkt cechuje łatwy sposób użycia: stosuje się go bezpośrednio po cięciu lub zranieniu rośliny. Przed aplikacją wymieszać maść do uzyskania jednolitej konsystencji. Maść nakładać pędzlem na uszkodzenia oraz minimum dwa centymetry wokół niej. Środka nie można stosować w czasie mrozów oraz opadów deszczu.

Produkt dostępny w trzech rodzajach opakowań: 125, 300 i 1000 ml

Opakowania zbiorcze:

Zamówienia i szczegóły oferty:
zamowienia@acrylmed.com.pl
handel@acrylmed.com.pl
+ 48 785 555 285