Chemia basenowa w ofercie sezonowej
24 kwi 2019

Firma Acrylmed poleca swoim kontrahentom oraz odbiorcom indywidualnym szeroki zakres, wysokiej jakości preparatów do uzdatniania wody basenowej.

Preparaty do basenów produkowane są w naszej firmie od niemal 30 lat. Nasze doświadczenie opiera się o dostawy chemii basenowej do największych obiektów sportowych i rekreacyjnych w Polsce.

Szeroka gama preparatów do uzdatniania wody w basenach oraz instalacji basenowych skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak instytucjonalnych oraz punktów sprzedaży.

Do szerokiej gamy produktów należą środki do korekcji wody basenowej: Preparat do podwyższania oraz obniżania pH wody w basenach kąpielowych. Ważną grupę stanowią środki do dezynfekcji takie jak szeroka gama produktów chlorowych i koagulanty do różnych zastosowań oraz o różnym sposobie działania.

Poza tymi podstawowymi preparatami w ofercie Acrylmedu znaleźć można praktycznie wszystko co jest potrzebne do utrzymania czystości i bezpieczeństwa na basenach publicznych czy domowych oraz w obiektach takich, jak sauny, spa i inne. Z pełną ofertą można zapoznać się TUTAJ: https://acrylmed.com.pl/preparaty-do-basenow/

Dzięki swojemu doświadczeniu firma oferuje również fachowe doradztwo oraz serwis posprzedażowy.

Pytania oraz zamówienia można kierować na adres: handel@acrylmed.com.pl bądź telefonicznie: 785 555 285