DEZYNFEKCJA, DEZYNSEKCJA, DERATYZACJA

MYCIE POWIERZCHNI
Total Błysk Plus Preparat do pianowego mycia i dezynfekcji powierzchni metalowych, ceramicznych i malowanych. Usuwa osady organiczne i nieorganiczne. Preparat jest nietoksycznym, łatwym i bezpiecznym w stosowaniu środkiem.
Mlesol Z do mycia pianowego Preparat alkaiczny z dodatkiem aktywnego chloru przeznaczony do mycia powierzchni, urządzeń w obiektach hodowlanych oraz przemyśle spożywczym. Produkt występuje również w wersji niepieniącej.
Mlecid S Preparat kwaśny do mycia urządzen mleczarskich służy do usuwania kamienia mlecznego i wodnego z przewodów instalacji mleczarskich i ciepłowniczych ( dojarek, pasteryzatorów, zbiorników, schładzalników ).
DEZYNFEKCJA
Preparat dezynfekcyjny MD-1 Preparat dezynfekcyjny do rąk i powierzchni, narzędzi weterynaryjnych i chirurgicznych. Pełna dezynfekcja powierzchni następuje po 30 sek. Wygodne stosowanie – butelka z atomizerem.
AC-Mite Preparat zwalczający ptaszyńca. Produkt przeznaczony do bioasekuracji w hodowli ptaków. Posiada działanie fizyczne. Produkt biodegradowalny w ciągu 28. dni.
Alkasol Ekstra Preparat alkaliczny zawierający IV-rzędowe sole amoniowe, przeznaczony do dezynfekcji powierzchni (mających kontakt z żywnością) do stosowania w formie oprysku lub zamgławiania ULV.
Dezacid VR Preparat kwaśny zawierający mono-nadsiarczan potasu. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni (pomieszczeń hodowlanych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt). Postać – proszek. Zawiera marker dezynfekcji (zmiana koloru z czerwonego na żółty). Stosowany również do dezynfekcji wody pitnej i systemów pojenia (kurniki, trzoda). Może być stosowany w obecności zwierząt. Bardzo bezpieczny w stosowaniu.
Dezacid JOD-LP Preparat kwaśny zawierający jod i polimeryczną heksabiguanidynę. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni metodą oprysku i zamgławiania ULV (pomieszczeń hodowlanych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt). Może być stosowany w obecności zwierząt.
DEZA FOG Jest to dodatek wspomagający proces zamgławiania preparatów rozpuszczalnych w wodzie. Jest doskonałym nośnikiem wielu preparatów dezynfekcyjnych i owadobójczych. Znajduje zastosowanie przy zabiegach dezynfekcyjnych i agrotechnicznych w pomieszczeniach inwentarskich, pieczarkarniach, szklarniach, tunelach foliowych, magazynach itp.
Neutralizator zapachów BIO-7 Preparat do usuwania nieprzyjemnych zapachów w toaletach, szatniach, łaźniach itp. Wprowadza higieniczną świeżość do pomieszczeń, na długo usuwając nieprzyjemne zapachy.
Dezacid GM Preparat kwaśny zawierający IV-rzędowe sole amoniowe i aldehyd glutarowy. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni metodą oprysku i zamgławiania termicznego oraz ULV (pomieszczeń hodowlanych, produkcyjnych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt). Preparat należy stosować wyłącznie w pustych obiektach.
Dezacid FG-4 Preparat kwaśny zawierający IV-rzędowe sole amoniowe, aldehyd glutarowy i formaldehyd. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni metodą oprysku i zamgławiania termicznego oraz ULV (pomieszczeń hodowlanych, produkcyjnych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt). Preparat należy stosować wyłącznie w pustych obiektach.
Dezacid SMC-1 Preparat kwaśny zawierający kwas nadoctowy i nadtlenek wodoru. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni metodą oprysku i zamgławiania termicznego oraz ULV (pomieszczeń hodowlanych, produkcyjnych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt). Stosowany również do dezynfekcji systemów pojenia (kurniki, trzoda). Preparat należy stosować wyłącznie w pustych obiektach.
Dermacid AEROFOG Preparat zawierający chlorki IV rzędowych soli amoniowych i neutralizator zapachu.Przeznaczony do dezynfekcji i deodoryzacji małych pomieszczeń. Produkt w formie aerozolu w samo opróżniającym się opakowaniu.
INSEKTYCYDY, RODENTYCYDY
MUCH-EX EXTRA Trutka żywieniowa w formie sypkiej do rozrabiania z wodą. Preparat przeznaczony do zwalczania much, meszek i innych owadów latających do stosowania w pomieszczeniach dla zwierząt i magazynach użyteczności publicznej. Przeznaczony do malowania lub spryskiwania powierzchni. Maluje się punktowo te miejsca, w których gromadzą się muchy np.: ciepłe lub nasłonecznione powierzchnie ścian, framugi okien, sufity itp.
MUCH-EX MP POUR ON Preparat Muchex® MP pour-on przeznaczony jest do polewania lub spryskiwania skóry zwierząt. Produkt należy stosować w postaci handlowej bez rozcieńczenia. MP pour-on stosować w ilości ok. 10ml na 100kg masy ciała, przy czym całkowita dawka preparatu nie może przekroczyć 30ml. Polewać skórę grzbietu zwierzęcia od głowy do ogona.
MUCH-EX OKS Preparat przeznaczony do zwalczania larw owadów biegających i latających do stosowania w pomieszczeniach dla zwierząt i magazynach użyteczności publicznej. Preparat należy stosować na ściółkę, pryzmy obornika, w szambach, lagunach oraz miejscach sprzyjających rozwojowi larw insektów.
RAT CONTROL Produkt przeznaczony do zwalczania gryzoni: myszy, szczurów, nornic. Preparat ma formę gotowego do użycia granulatu do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Działa jako koagulant, zaburzając krzepnięcie krwi i uszkadzając naczynia krwionośne gryzoni. Trutka charakteryzuje się opóźnionym efektem działania i jest śmiertelna już po jednorazowym spożyciu, co pozwala skutecznie kontrolować i zwalczać populacje gryzoni.

 
KURNIKI

PREPARATY MYJĄCE
MLESOL Z Niskopienny silnie zasadowy środek. Preparat służy do usuwania zanieczyszczeń organicznych, osadów białka, tłuszczu i innych. Nadaje się do mycia ręcznego, ciśnieniowego oraz do stosowania w układach zamkniętych CIP. Przeznaczony do mycia zewnętrznych instalacji pojenia, mycia ścian, posadzek, klatek.
MLESOL Z (DO PIANOWEGO MYCIA) Pianowy, silnie zasadowy środek do usuwania zanieczyszczeń organicznych, osadów białka, tłuszczu i innych. Przeznaczony do mycia ścian, podłóg w budynkach inwentarskich oraz urządzeń w przemyśle spożywczym.
MLECID S Kwaśny niskopienny preparat myjący. Przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń nieorganicznych (kamień wodny, rdza) z linii pojenia, cystern, zbiorników, także powierzchni mających kontakt z żywnością.
TOTAL BŁYSK PLUS (DO PIANOWEGO MYCIA) Kwaśny środek do jednostopniowego pianowego mycia powierzchni metalowych, ceramicznych i malowanych. Zawiera w swoim składzie inhibitory korozji. Jest nietoksycznym, łatwym i bezpiecznym w stosowaniu środkiem. Przeznaczony do mycie ścian, posadzek, rurociągów, urządzeń, cystern (z zewnątrz i wewnątrz)
PREPARATY DEZYNFEKCYJNE
ALKASOL EKSTRA

Alkaliczny preparat myjąco-dezynfekujący.Posiada szerokie spektrum bakteriobójcze i grzybobójcze działa skutecznie przeciwko m.in. Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Salmonella typhimuria, ycobacterium tuberculosis (prątki gruźlicy), Candida albicans oraz szerokie spektrum wirusobójcze, działa skutecznie przeciwko m.in. Poliovirus, ECBO Virus, Adeno Virus, Noro (Norwalk) Virus, Canine parvovirus.

Przeznaczony do mycia ścian, posadzek, rurociągów, urządzeń, cystern (z zewnątrz i wewnątrz); może być stosowany do mycia powierzchni mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt.

DEZACID FG-4 Kwaśny, niskopienny preparat do dezynfekcji powierzchni. Preparat przeznaczony do dezynfekcji pustych obiektów hodowlanych i produkcyjnych.
DEZACID GM Kwaśny, niskopienny preparat do mycia i dezynfekcji. Preparat przeznaczony do dezynfekcji pustych obiektów hodowlanych i produkcyjnych, mających także kontakt z żywnością.
DEZACID VR (do dezynfekcji powierzchni)

Silnie kwaśny, niepieniący preparat do dezynfekcji. Preparat przeznaczony do dezynfekcji obiektów hodowlanych i produkcyjnych, mających także kontakt z żywnością. Może być stosowany w obecności zwierząt. Preparat Dezacid VR zawiera w swoim składzie wskaźnik aktywności substancji czynnej preparatu.

Zmiana zabarwienia roztworu preparatu (z czerwonej na żółtą) świadczy o zużyciu substancji aktywnej preparatu.

DEZACID SMC-1 Preparat bezchlorowy do szybkiej dezynfekcji metoda aktywnego tlenu. Preparat przeznaczony do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt oraz linii pojenia.
DEZACID JOD-LP Preparat do dezynfekcji powierzchni metodą natryskową i poprzez zamgławianie; należy do preparatów bezpiecznych zarówno dla człowieka jak i środowiska.Preparat można stosować w obecności zwierząt. Dezynfekcja pomieszczeń hodowlanych i środków transportu zwierząt. Może być stosowany do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt
DEZACID OXO Płynny preparat bakteriobójczy do dezynfekcji wody i jej obiegów oraz powierzchni. Dezynfekcja w sektorze spożywczym i weterynaryjnym (pomieszczenia, urządzenia, środki transportu i hodowli zwierząt).
DEZACID KOKSO Płynny preparat przeznaczony do utrzymania higieny weterynaryjnej w miejscach hodowli, przetrzymywania i transportu zwierząt. Posiada właściwości odkażające oraz niszczy pasożyty (Eimeria tenella, Ascaris suum). Wykazuje działanie bójcze wobec wirusa H7N1. Skutecznie zwalcza chorobotwórcze bakterie i grzyby oraz niszczy oocysty kokcydiów i jaja pasożytów (nicieni).
Preparat dezynfekcyjny MD-1 Preparat dezynfekcyjny do rąk i powierzchni, narzędzi weterynaryjnych i chirurgicznych. Pełna dezynfekcja powierzchni następuje po 30 sek. Wygodne stosowanie – butelka z atomizerem.
PREPARATY WSPOMAGAJĄCE
DEZA FOG Preparat wspomagający zamgławianie (powoduje dłuższe utrzymywanie się mgły). Preparat jest doskonałym nośnikiem wielu preparatów dezynfekcyjnych i owadobójczych; w znaczący sposób poprawia zabieg zamgławiania.
Dermacid AEROFOG Preparat zawierający chlorki IV rzędowych soli amoniowych i neutralizator zapachu.Przeznaczony do dezynfekcji i deodoryzacji małych pomieszczeń. Produkt w formie aerozolu w samo opróżniającym się opakowaniu.
INSEKTYCYDY, RODENTYCYDY
MUCH-EX EXTRA Trutka żywieniowa w formie sypkiej do rozrabiania z wodą. Preparat przeznaczony do zwalczania much, meszek i innych owadów latających do stosowania w pomieszczeniach dla zwierząt i magazynach użyteczności publicznej. Przeznaczony do malowania lub spryskiwania powierzchni. Maluje się punktowo te miejsca, w których gromadzą się muchy np.: ciepłe lub nasłonecznione powierzchnie ścian, framugi okien, sufity itp.
MUCH-EX MP POUR ON Preparat Muchex® MP pour-on przeznaczony jest do polewania lub spryskiwania skóry zwierząt. Produkt należy stosować w postaci handlowej bez rozcieńczenia. MP pour-on stosować w ilości ok. 10ml na 100kg masy ciała, przy czym całkowita dawka preparatu nie może przekroczyć 30ml. Polewać skórę grzbietu zwierzęcia od głowy do ogona.
MUCH-EX OKS Preparat przeznaczony do zwalczania larw owadów biegających i latających do stosowania w pomieszczeniach dla zwierząt i magazynach użyteczności publicznej. Preparat należy stosować na ściółkę, pryzmy obornika, w szambach, lagunach oraz miejscach sprzyjających rozwojowi larw insektów.
RAT CONTROL Produkt przeznaczony do zwalczania gryzoni: myszy, szczurów, nornic. Preparat ma formę gotowego do użycia granulatu do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Działa jako koagulant, zaburzając krzepnięcie krwi i uszkadzając naczynia krwionośne gryzoni. Trutka charakteryzuje się opóźnionym efektem działania i jest śmiertelna już po jednorazowym spożyciu, co pozwala skutecznie kontrolować i zwalczać populacje gryzoni.

koperta     DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 785 555 285 / +48 885 555 980
e-mail: handel@acrylmed.com.pl / faktury@acrylmed.com.pl