KUCHNIA

Mycie naczyń, urządzeń, powierzchni szklanych
Ludek Standardowy płyn do ręcznego mycia naczyń. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia pochodzenia spożywczego, tłuszcz, naloty po kawie i herbacie. Występuje w dwóch wersjach zapachowych (miętowy, cytrynowy)
Proszek do zmywarek Proszek do zmywania naczyń, przeznaczony do mycia w zmywarkach. Łatwo usuwa zanieczyszczenia pochodzenia spożywczego. Po wyschnięciu naczynia nie wymagają dodatkowego polerowania.
Gar Błysk płyn Preparat do skutecznego usuwania przypaleń oraz różnych osadów z powierzchni emaliowanych, metalowych oraz ceramicznych bez szorowania
Calcid L Preparat do odkamieniania zmywarki, pralki, czajników elektrycznych
Higiena kuchni
Glas Błysk Płyn do mycia szyb i glazury. Przeznaczony do szybkiego czyszczenia i odtłuszczania szkła, powierzchni z tworzyw sztucznych oraz powierzchni drewnianych lakierowanych. Zalety: – skutecznie usuwa brud i kurz – nie pozostawia smug i zacieków
Mlesol Z-3 Mlesol Z-3 jest wodnym roztworem biodegradalnych środków powierzchniowo – czynnych, przeznaczony do czyszczenia komór wędzarniczych, rusztów, grilli, piekarników. Skutecznie usuwa przypalone naloty pozostawiając czystą powierzchnię.
Mlesol Z-3/1 Preparat silnie zasadowy do usuwania tłustych przypalonych osadów i nagarów z wózków i komór wędzarniczych, rusztów i innych silnie zabrudzonych powierzchni. Skutecznie usuwa przypalone naloty pozostawiając czystą powierzchnię.
Chronikol Preparat do czyszczenia i zabezpieczania stali nierdzewnej oraz powierzchni chromoniklowych (lady, szafy obicia drzwi, poręcze, balustrady itp.) Przy użyciu preparatu brud i zacieki można usuwać z powierzchni bez ich rysowania. Zalety: – Konserwuje i chroni powierzchnie – Łatwe dozowanie poprzez rozpylacz – Nie rysuje czyszczonych powierzchni – Łatwo usuwa wszelkie naloty na stali – Zabezpieczone preparatem powierzchnie znacznie łatwiej dają się czyścić
Total Błysk uniwersalny Uniwersalny płyn myjący. Przeznaczony do każdego rodzaju powierzchni zmywalnych. Nie pozostawia smug. Nie zawiera rozpuszczalników. Występuje w czterech zapachach (konwaliowy, pomarańczowy, morski, cytrynowy)
Alkasol Flor Alkasol Flor jest niskopiennym preparatem do codziennego mycia podłóg, twardych, wodoodpornych powierzchni, posadzek przemysłowych w zakładach przemysłu spożywczego, magazynach, chłodniach itp. Zalety: – wysoko wydajny preparat – skuteczny już przy niskich stężeniach roboczych – może być stosowany do mycia ręcznego i maszynowego – niskopienny – łatwo usunąć roztwór myjący z powierzchni
Total Błysk Kwaśny preparat do codziennego usuwania zabrudzeń z powierzchni ceramicznych. Skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia ze zlewów, umywalek i innych powierzchni. Zalecany do bieżącego mycia wszystkich powierzchni ceramicznych oraz powierzchni ze stali szlachetnej będących w obszarze zmywania. Po zastosowaniu preparatu powierzchnia pozostaje błyszcząca i pozbawiona zacieków.
Total Błysk Plus Kwaśny preparat o działaniu antybakteryjnym do codziennego mycia sanitariatów. Skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia pochodzenia nieorganicznego, zacieki, kamień itp. Nie uszkadza stali szlachetnej. Nadaje połysk.
Calcid TK-4 Ekologiczny kwaśny preparat do codziennego usuwania zabrudzeń z powierzchni ceramicznych. Łączy w sobie działanie środka zasadowego (odtłuszczanie) oraz kwaśnego (odkamienianie). Skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, zacieki w umywalniach natryskach i toaletach. Zalety: – bezpieczny w użyciu, nie wywołuje oparzeń – pozostawia połysk na mytych powierzchniach – nie powoduje wypłukiwania fug – nie pozostawia zacieków – nadaje się do mycia stali szlachetnej – usuwa również tłuste zabrudzenia – bezpieczny dla urządzeń myjących
Calcid Kombi Skoncentrowany kwaśny środek do usuwania osadów z kamienia, rdzy i innych silnych zabrudzeń z obrzeży basenów, sanitariatów i innych powierzchni pokrytych osadami kamienia wodnego itp. Ze względu na niekorzystne działanie preparatu na szlifowane kamienie sztuczne i naturalne, glazurę i emalię, preparat należy stosować zachowując ostrożność. Opary Calcidu Kombi mają działanie korozyjne. Zaleca się stosowanie preparatu do okresowego mycia silnych zabrudzeń. Do codziennego mycia zaleca się bezpieczny w użyciu, ekologiczny preparat Calcid TK4. Zalety: – doskonały do usuwania starych zestarzałych osadów z kamienia wodnego – wysoko skoncentrowany preparat
Kret Alkaliczny Preparat do udrażniania rur syfonów, muszli klozetowych. Nie wymaga szorowania. Nie zawiera kwasów nieorganicznych. Nie niszczy powierzchni.
Neutralizator zapachów Bio- 7 Preparat do likwidowania zapachu dymu papierosowego z pomieszczeń biurowych, kawiarni, usuwania nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń produkcyjnych w zakładach przemysłu spożywczego, oraz neutralizowania zapachu w toaletach, szatniach, łaźniach itp. Wprowadza higieniczną świeżość do pomieszczeń, na długo usuwając nieprzyjemne zapachy.
Dezacid SMC-1 (5% roztwór) Dezacid SMC-1 jest kwaśnym preparatem dezynfekcyjnym zawierającym nadtlenek wodoru i kwas nadoctowy. Przeznaczony jest do dezynfekcji blatów, urządzeń chłodniczych (lady, lodówki, itp.)
Preparat dezynfekcyjny MD-1 Preparat przeznaczony do dezynfekcji rąk i stóp. Jest wysokoefektywnym preparatem stosowanym również do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością. (pojemniki, naczynia, sprzęty kuchenne, powierzchni związanych z produkcją, przechowywaniem, transportem lub spożywaniem żywności) Preparat stosuje się również do dezynfekcji powierzchni i urządzeń.
Higiena osobista
Mydło w płynie Delikatne mydło w płynie do pielęgnacji całego ciała. Zawiera w swym składzie pochodne oleju kokosowego. Zalety: – nie wysusza skóry – można stosować do pielęgnacji całego ciała – odpowiednia konsystencja powoduje, że nie wycieka z dozowników – przyjemny delikatny zapach
Mydło w płynie kremowe Delikatne mydło w płynie do pielęgnacji całego ciała. Zawiera w swym składzie pochodne oleju kokosowego, oraz substancje nawilżające skórę. Zalety: – nawilża skórę – można stosować do pielęgnacji całego ciała – odpowiednia konsystencja powoduje, że nie wycieka z dozowników – przyjemny delikatny zapach
EX BACTERIA Preparat o działaniu bakteriobójczym przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk. Jest to przyjemny w użyciu, nawilżający preparat, który poza działaniem oczyszczającym jest skutecznym środkiem bakteriobójczym. Wykazuje działanie bakteriobójcze w stosunku do szczepów wzorcowych: pałeczka ropy błękitnej, gronkowiec złocisty, bakterie kałowe, np. Escherichia coli.
 
ŁAZIENKA
Czyszczenie powierzchni ceramicznych, płytek, muszli klozetowych
Total Błysk Kwaśny preparat do codziennego usuwania zabrudzeń z powierzchni ceramicznych. Skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, zacieki w umywalniach natryskach i toaletach. Zalecany do bieżącego mycia wszystkich powierzchni ceramicznych oraz powierzchni ze stali szlachetnej będących w obszarze zmywania. Po zastosowaniu preparatu powierzchnia pozostaje błyszcząca i pozbawiona zacieków.
Total Błysk Plus Kwaśny preparat o działaniu antybakteryjnym do codziennego mycia sanitariatów. Skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia pochodzenia nieorganicznego, zacieki, kamień itp. Nie uszkadza stali szlachetnej. Nadaje połysk.
Calcid TK-4 Ekologiczny kwaśny preparat do codziennego usuwania zabrudzeń z powierzchni ceramicznych. Łączy w sobie działanie środka zasadowego (odtłuszczanie) oraz kwaśnego (odkamienianie). Skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, zacieki w umywalniach natryskach i toaletach. Zalety: – bezpieczny w użyciu, nie wywołuje oparzeń – pozostawia połysk na mytych powierzchniach – nie powoduje wypłukiwania fug – nie pozostawia zacieków – nadaje się do mycia stali szlachetnej – usuwa również tłuste zabrudzenia – bezpieczny dla urządzeń myjących,działa antybakteryjnie
Calcid Kombi Skoncentrowany kwaśny środek do usuwania osadów z kamienia, rdzy i innych silnych zabrudzeń z obrzeży basenów, sanitariatów i innych powierzchni pokrytych osadami kamienia wodnego itp. Ze względu na niekorzystne działanie preparatu na szlifowane kamienie sztuczne i naturalne, glazurę i emalię, preparat należy stosować zachowując ostrożność. Opary Calcidu Kombi mają działanie korozyjne. Zaleca się stosowanie preparatu do okresowego mycia silnych zabrudzeń. Do codziennego mycia zaleca się bezpieczny w użyciu, ekologiczny preparat Calcid TK4. Zalety: – doskonały do usuwania starych zestarzałych osadów z kamienia wodnego – wysoko skoncentrowany preparat, działa antybakteryjnie
Calcid L Preparat do usuwania kamienia wodnego w przepływach, syfonach, muszlach klozetowych. Nie wymaga szorowania. Nie zawiera kwasów nieorganicznych. Bezpieczny w stosowaniu. Nie niszczy powierzchni.
Kret Alkaliczny Preparat do udrażniania rur syfonów, muszli klozetowych. Nie wymaga szorowania. Nie zawiera kwasów nieorganicznych. Nie niszczy powierzchni.
Dezynfekcja powierzchni
Dermacid Preparat bakterio i grzybobójczy, stosowany do dezynfekcji rąk i nóg, butów i powierzchni. Zawiera IV rzędowe sole amonowe.
ALKASOL EKSTRA Preparat do dezynfekcji twardych powierzchni o szerokim spektrum działania wiruso-, bakterio- i grzybobójczym. Spektrum bakteriobójcze i grzybobójcze: Pseudomonas aeruginosa, Staphylococus aureus, Escheria hirae, Escherichia coli, Candida albicans, Salmonella typhimunia, Myco-bacterium terrae (prątki gruźlicy). Spektrum wirusobójcze: ECBO Virus, Poliovirus, Adeno Virus, Noro (Norwalk) Virus, Canine parvovirus
Preparat dezynfekcyjny MD-1 Preparat przeznaczony do dezynfekcji rąk i stóp. Jest wysokoefektywnym preparatem stosowanym również do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością. (pojemniki, naczynia, sprzęty kuchenne, powierzchni związanych z produkcją, przechowywaniem, transportem lub spożywaniem żywności) Preparat stosuje się również do dezynfekcji powierzchni i urządzeń.
Czyszczenie powierzchni szklanych
Glas Błysk Płyn do mycia szyb i glazury. Przeznaczony do szybkiego czyszczenia i odtłuszczania szkła, powierzchni z tworzyw sztucznych oraz powierzchni drewnianych lakierowanych. Zalety: – skutecznie usuwa brud i kurz – nie pozostawia smug i zacieków
Crystal Płyn do czyszczenia żyrandoli, kinkietów i innych trudnodostępnych do czyszczenia przedmiotów ze szkła, kryształy msiadzu itp. Preparat może być również stosowany do czyszczenia szyb luster i innych powierzchni szklanych. Zalety: – nie pozostawia smug – usuwa brud bez konieczności użycia ściereczki
Odświeżanie powietrza
Neutralizator zapachów Bio- 7 Preparat do likwidowania zapachu dymu papierosowego z pomieszczeń biurowych, kawiarni, usuwania nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń produkcyjnych w zakładach przemysłu spożywczego, oraz neutralizowania zapachu w toaletach, szatniach, łaźniach itp. Wprowadza higieniczną świeżość do pomieszczeń, na długo usuwając nieprzyjemne zapachy.
Kosmetyki
Mydło w płynie Delikatne mydło w płynie do pielęgnacji całego ciała. Zawiera w swym składzie pochodne oleju kokosowego. Zalety: – nie wysusza skóry – można stosować do pielęgnacji całego ciała – odpowiednia konsystencja powoduje, że nie wycieka z dozowników – przyjemny delikatny zapach
Szampon do włosów Wysokojakościowe pielęgnacyjne szampony do włosów. Nadają włosom połysk, puszystość. Zawierają naturalne wyciągi ziołowe ( nagietkowy, pokrzywowy, brzozowy, aloesowy, czarna rzodkiew, łopianowy, rumiankowy, tataro-chmielowy)
Mydło w płynie kremowe Delikatne mydło w płynie do pielęgnacji całego ciała. Zawiera w swym składzie pochodne oleju kokosowego, oraz substancje nawilżające skórę. Zalety: – nawilża skórę – można stosować do pielęgnacji całego ciała – odpowiednia konsystencja powoduje, że nie wycieka z dozowników – przyjemny delikatny zapach
 
POKÓJ
Czyszczenie mebli, powierzchni szklanych
Glas Błysk Płyn do mycia szyb i glazury. Przeznaczony do szybkiego czyszczenia i odtłuszczania szkła, powierzchni z tworzyw sztucznych oraz powierzchni drewnianych lakierowanych. Zalety: – skutecznie usuwa brud i kurz – nie pozostawia smug i zacieków
GLAS EXTRA Płyn do mycia szyb i glazury na bazie alkoholu. Zalety: skutecznie usuwa brud i kurz nie pozostawia smug i zacieków nie zawiera amoniaku
Crystal Płyn do czyszczenia żyrandoli, kinkietów i innych trudnodostępnych do czyszczenia przedmiotów ze szkła, kryształy msiadzu itp. Preparat może być również stosowany do czyszczenia szyb luster i innych powierzchni szklanych. Zalety: – nie pozostawia smug – usuwa brud bez konieczności użycia ściereczki
OFFICE CLEANER Płynny preparat przeznaczony do czyszczenia powierzchni, np. meble, szkło, ekrany komputerowe, klawiatury. Skutecznie usuwa ślady po flamastrach i ołówkach, kosmetyków do makijażu. Usuwa tłuste zabrudzenia.
Total Błysk uniwersalny Uniwersalny płyn myjący. Przeznaczony do każdego rodzaju powierzchni zmywalnych. Nie pozostawia smug. Nie zawiera rozpuszczalników. Występuje w czterech zapachach (konwaliowy, pomarańczowy, morski, leśny)
Czyszczenie wykładzin
Płyn do prania Wydajny płyn do prania wykładzin, dywanów i tapicerek. Nie zawiera rozpuszczalników. Preparat pienny do stosowania metodą mechaniczną – wymaga wypłukania.
Recif Gotowy do użycia płyn do usuwania plam z powierzchni tekstylnych odpornych na działanie wody. Usuwa plamy z soków, wina, kawy, herbaty itp.
Czyszczenie podłóg
Alkasol Flor Alkasol Flor jest niskopiennym preparatem do codziennego mycia podłóg, twardych, wodoodpornych powierzchni, posadzek przemysłowych w zakładach przemysłu spożywczego, magazynach, chłodniach itp. Zalety: – wysoko wydajny preparat – skuteczny już przy niskich stężeniach roboczych – może być stosowany do mycia ręcznego i maszynowego – niskopienny – łatwo usunąć roztwór myjący z powierzchni
Total Błysk uniwersalny Uniwersalny płyn myjący. Przeznaczony do każdego rodzaju powierzchni zmywalnych. Nie pozostawia smug. Nie zawiera rozpuszczalników. Występuje w czterech zapachach (konwaliowy, pomarańczowy, morski, leśny)
Dezynfekcja telefonów, klamek, pilotów, powierzchni
Dermacid Preparat bakterio i grzybobójczy, stosowany do dezynfekcji rąk i nóg, butów i powierzchni. Zawiera IV rzędowe sole amonowe.
EX BACTERIA Preparat o działaniu bakteriobójczym przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk. Jest to przyjemny w użyciu, nawilżający preparat, który poza działaniem oczyszczającym jest skutecznym środkiem bakteriobójczym. Wykazuje działanie bakteriobójcze w stosunku do szczepów wzorcowych: pałeczka ropy błękitnej, gronkowiec złocisty, bakterie kałowe, np. Escherichia coli.
Preparat dezynfekcyjny MD-1 Preparat przeznaczony do dezynfekcji rąk i stóp. Jest wysokoefektywnym preparatem stosowanym również do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością. (pojemniki, naczynia, sprzęty kuchenne, powierzchni związanych z produkcją, przechowywaniem, transportem lub spożywaniem żywności) Preparat stosuje się również do dezynfekcji powierzchni i urządzeń.

koperta_horeca     DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 785 555 285 / +48 885 555 980
e-mail: handel@acrylmed.com.pl; faktury@acrylmed.com.pl