Rozwijanie marki własnej
z Acrylmed

profesjonalnie terminowo bezpiecznie

Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie odpowiedniego partnera w celu rozwoju własnej marki wymaga dużego wysiłku. To niezwykle angażujący proces.

Nasi specjaliści z laboratorium mikrobiologicznego i technologiczno-badawczego, pozyskując informację od doradców techniczno-handlowych, którzy działają na terenie całej Polski, reagują na wymagania Klientów, tworząc wysokiej jakości produkty zgodne z potrzebą rynku konsumenckiego i profesjonalnego. Nasi pracownicy to ludzie, którzy wzbogacą Twoją wiedzę i doświadczenie – wspólny wysiłek pomoże nam stworzyć wyjątkowe produkty, które będą wartością dodaną dla Twojej marki.

Chemia basenowa

Chemia ogrodowa

Dezynfekcja

Motoryzacja

Kosmetyki dla zwierząt

Od 1991 r. rozwijamy branżę chemiczną – zarówno konsumencką, jak i profesjonalną, śledząc i uwzględniając trendy oraz potrzeby rynku.

Wiedza, doświadczenie oraz portfolio

Nasza wiedza branżowa jest kompletna, oparta na wiedzy i doświadczeniu dr Ludwiki Własińskiej. W oparciu o różnorodne doświadczenia zdobyte na rynku detalicznym i hurtowym Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe Acrylmed cały czas się rozwija i opracowuje nowe receptury.

Portfolio naszych produktów konsumenckich uwzględnia aspekty życia codziennego. Zrozumienie potrzeb i problemów konsumenta jest dla nas kluczowe przy opracowywaniu i wdrażaniu nowych receptur. Mając do dyspozycji laboratorium i własny zakład produkcyjny w Wielkopolsce jesteśmy dobrze przygotowani do tworzenia lokalnych i międzynarodowych produktów chemicznych.

Kontakt