SAMOCHODY MYCIE
Motosol Eko 2001 Motosol Eko 2001 jest silnie pieniącym zasadowym preparatem do mycia samochodów metodą tzw. “aktywnej piany”. Doskonale usuwa osady komunikacyjne, oleje, smary i inne zanieczyszczenia z powierzchni metalowych, lakierowanych oraz tworzyw sztucznych Nie działa niszcząco na myte powierzchnie. Może być stosowany we wszelkiego rodzaju urządzeniach wysokociśnieniowych z dozownikiem na preparat lub z wykorzystaniem lancy pianotwórczej. Dzięki silnemu działaniu odtłuszczającemu, a także możliwości stosowania w roztworach o różnym stężeniu, znajduje zastosowanie do czyszczenia wielu rodzajów powierzchni. Może być stosowany w postaci piany lub oprysku. Uwaga: Unikać stosowania na rozgrzanych powierzchniach. Nie należy dopuszczać do wyschnięcia naniesionego preparatu, gdyż utrudnia to właściwe jego spłukanie.
Motosol Eko 2001 Super Motosol Eko 2001 Super jest silnie zasadowym preparatem do mycia samochodów metodą tzw. “aktywnej piany”. Przeznaczony do mycia silnie zabrudzonych powierzchni odpornych na działanie alkaliów, samochodów ciężarowych, cystern, wagonów kolejowych itp.. Doskonale usuwa osady komunikacyjne, oleje, smary i inne zanieczyszczenia z powierzchni metalowych, lakierowanych oraz tworzyw sztucznych. Może być stosowany we wszelkiego rodzaju urządzeniach wysokociśnieniowych z dozownikiem na preparat lub z wykorzystaniem lancy pianotwórczej. Może być stosowany w postaci piany lub oprysku. Uwaga: Unikać stosowania na rozgrzanych powierzchniach. Nie należy dopuszczać do wyschnięcia naniesionego preparatu, gdyż utrudnia to właściwe jego spłukanie.
Motosol Eko 7001 Preparat do czyszczenia karoserii samochodów osobowych i cięzarowych, plandek, cystern itp. Doskonale usuwa wszelkie osady komunikacyjne, oleje, smary i inne zanieczyszczenia z powierzchni metalowych, lakierowanych oraz tworzyw sztucznych. Idealnie nadaje się do czyszczenia ekranów wygłuszających, znaków drogowych równiez odblaskowych, słupków drogowych itp. Może być stosowany w postaci piany lub oprysku.
Szampon samochodowy Szampon samochodowy jest skoncentrowanym, wysoce efektywnym produktem przeznaczonym do ręcznego mycia karoserii samochodowych. Zawiera dodatek nabłyszczający. Tworzy na umytej karoserii warstwę ochronną, nie pozostawia smug. Nie wymaga polerowania
Motosol Striper Preparat do usuwania warstwy ochronnej z samochodów fabrycznie nowych lub samochodów zakonserwowanych na np. czas transportu. Bezpieczne usuwa substancje używane do zakonserwowania pojazdów. Nie jest agresywny w stosunku do szkła i powierzchni lakierowanych. Nie pozostawia plam na karoserii i innych elementach samochodu.
Motosol Tank Preparat czyszczący, usuwa kamień mleczny oraz wszelkie osady organiczne i nieorganiczne z powierzchni wewnętrznych cystern. Preparat nie działa korozyjnie na stal. Preparat łatwo usuwa sie z mytych powierzchni nie pozostawiając żadnego zapachu, ani zacieków Motosol Tank należy do preparatów bezpiecznych zarówno dla człowieka jak i środowiska. Należy do preparatów całkowicie biodegradowalnych.
Motosol Wosk Silnie skoncentrowany preparat konserwujący, wspomagający proces suszenia karoserii w myjniach samochodowych. Ułatwia odprowadzanie wody z powierzchni lakierowanych, konserwuje i zabezpiecza lakier przed czynnikami atmosferycznymi Nadaje głęboki połysk. Może być stosowany w myjniach ręcznych, automatycznych oraz samoobsługowych.
Motosol Eko 2001 MK Preparat Motosol Eko 2001 MK jest specjalnym produktem przeznaczonym do usuwania pozostałości po owadach i innych zanieczyszczeń z karoserii samochodowych. Preparat jest wodnym roztworem biodegradowalnych środków powierzchniowoczynnych.
SILNIKI, POWIERZCHNIE ZAOLEJONE, SMOŁA, GUMA
Motosol Eko S Wodny roztwór biodegradowalnych środków powierzchniowo-czynnych, pozwalających na przeprowadzenie w formę emulsji wodnej olejów, smarów i innych produktów petrochemicznych eliminując tym samym ryzyko zapłonu. Może być stosowany do czyszczenia powierzchni urządzeń, maszyn, silników, zbiorników i innych przedmiotów malowanych i niemalowanych. Nie działa niszcząco na powierzchnie metalowe, tworzywa sztuczne, uszczelki, lakier, szyby. Jest nietoksyczny, łatwy i bezpieczny w stosowaniu. Może być stosowany w stoczniach i na statkach do czyszczenia silników, pokładów i maszynowni, w zakładach taboru kolejowego i samochodowego. Zawiera inhibitor korozji.
Motosol Bio S Preparat Motosol Bio S przeznaczony jest do mycia silników i innych zatłuszczonych powierzchni. Idealnie nadaje się do wykorzystania w stołach myjących z zamkniętym obiegiem płynu myjącego. Szybko i skutecznie usuwa z mytych powierzchni zabrudzenia pochodzenia petrochemicznego (oleje, smary, itp.) a więc typowe dla warsztatów i działów remontowych w przemyśle. Nie niszczy struktury większości materiałów konstrukcyjnych i tworzyw. Stosowany w urządzeniach dzięki pracy w zamkniętym obiegu może być używane przez długi okres co obniża koszt mycia.
Motosol Bitumen Preparat przeznaczony do czyszczenia plam ze smoły, oleju i substancji konserwujących. Skutecznie usuwa wklejony w lakier asfalt oraz przyklejone do lakieru pozostałości po wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniach. Nie pozostawia tłustych zacieków. Doskonale odtłuści powierzchnię i pozostawi ją czystą.
Motosol Gum Skoncentrowany preparat do mycia i odświeżania powierzchni oraz wyrobów wykonanych z gumy. Doskonale wyczernia elementy gumowe takie jak opony, odbojniki, uszczelki itp. Dokładnie usuwa zestarzałe „naloty” z powierzchni gumowych.
FELGI, BURTY, ZBIORNIKI
Aluflor Preparat do czyszczenia felg aluminiowych oraz innych elementów ze stopów aluminium i metali lekkich. Usuwa osady i zmatowienia od klocków hamulcowych, nie powoduje korozji. Charakteryzuje się bardzo krótkim czasem działania. Preparat przeznaczony do czyszczenia silnych zanieczyszczeń. Doskonale czyści aluminiowe burty oraz zbiorniki w samochodach ciężarowych. UWAGA Nie nanosić preparatu na gorące powierzchnie. Należy zachować szczególne środki ostrożności. NISZCZY SZKŁO!
Motosol Alu Super Preparat Motosol Alu jest preparatem do usuwania zabrudzeń typu olejowego, komunikacyjnego, atmosferycznego z powierzchni aluminiowych. Preparat usuwa również silne zabrudzenia typu kamień wodny i rdza, z powierzchni metalowych, ceramicznych oraz tworzywa sztucznego.
WNĘTRZE
Motosol Tapi Środek specjalnie dostosowany do użycia maszynowego np. typu karcher w połączeniu z wodą. Czyści materiał nie pozostawiając osadu i białych plam. Preparat niskopiennny. Środek idealnie nadaje się do czyszczenia tapicerki samochodowej, dywanów, kanap, foteli itp. Pielęgnuje i ożywia kolory; można go nanosić spryskiwaczem lub za pomocą odkurzacza piorącego.
Recif Recif jest wysokoefektywnym preparatem do usuwania tłustych plam z materiałów tekstylnych, wykładzin, dywanów itp. Skutecznie usuwa ślady po paście do butów, oleju, atramencie.
Motosol Glass Gotowy do użycia preparat do mycia szyb; nie pozostawia smug, gwarantuje doskonałą przejrzystość, odświeża, nabłyszcza,
Motosol Cockpit Motosol Cockpit przeznaczony jest do czyszczenia i ochrony winylowych i plastikowych powierzchni. Dzięki zmniejszaniu elektrostatyczności ogranicza przyleganie brudu do powierzchni z tworzyw sztucznych. Chroni przed blaknięciem , daje przyjemny, świeży zapach. Dzięki systematycznemu stosowaniu elementy wnętrza samochodu zachowają swoją pierwotną barwę i trwałość.
Neutralizator zapachów Bio-7 Skoncentrowany odświeżacz powietrza do bezpośredniego użycia we wnętrzach samochodów, autobusów itp. Produkt nie pozostawia plam. Usuwa nieprzyjemne, niepożądane zapachy tytoniu, dymu papierosowego zapachy pochodzenia zwierzęcego itp. Szczególnie polecany do odświeżenia przesiąkniętych dymem pomieszczeń. Preparat jest silnym koncentratem, wystarczy jedno naciśnięcie by zaczął działać.
SPRYSKIWACZE
Auto Glas Błysk letni Preparat Auto Glass letni jest płynem przeznaczonym do stosowania w spryskiwaczach szyb samochodowych w sezonie letnim. Może być stosowany do reflektorów samochodowych z tworzywa sztucznego oraz do systemów spryskiwania reflektorów. Przedłuża żywotność wycieraczek szyb samochodowych. Błyskawicznie usuwa niebezpieczne zabrudzenia i rozmazy z szyby pojazdu.
Auto Glas Błysk zimowy 22 Preparat Auto Glass zimowy 22 jest płynem przeznaczonym do stosowania w spryskiwaczach szyb samochodowych w sezonie zimowym. Nie zamarza do temperatury -22oC. Może być stosowany do reflektorów samochodowych z tworzywa sztucznego oraz do systemów spryskiwania reflektorów. Przedłuża żywotność wycieraczek szyb samochodowych. Błyskawicznie usuwa niebezpieczne zabrudzenia i rozmazy z szyby pojazdu.
WARSZTAT, MYJNIE
Alkasol Flor Niskopienny preparat do codziennego mycia podłóg, twardych, wodoodpornych powierzchni, posadzek przemysłowych w zakładach przemysłu spożywczego,warsztatach samochodowych, magazynach, chłodniach itp. Preparat w zalecanym stężeniu roboczym ma odczyn obojętny, dzięki czemu może być stosowany do mycia powierzchni wrażliwych na działanie kwasów i zasad.
Alkasol NP. Niskopiennym preparatem do codziennego mycia podłóg, twardych, wodoodpornych powierzchni, posadzek przemysłowych w zakładach przemysłu spożywczego, warsztatach samochodowych, magazynach, chłodniach itp. Posiada silne właściwości myjące. Skutecznie usuwa ślady po obuwiu i oponach z posadzek już przy niskich stężeniach użytkowych. Może być stosowany do mycia powierzchni z glazury, tworzywa sztucznego, żywicy.
Total Błysk Plus Preparat przeznaczony do mycia powierzchni ceramicznych. Doskonale nadaje się do usuwania osadów typu „kamień wodny” z posadek oraz ścian w warsztatach, myjniach itp. Zawiera dodatek o działaniu dezynfekcyjnym.
HIGIENA OSOBISTA
Mydło w płynie Mydło w płynie o dobrych właściwościach myjąco-pielęgnacyjnych. Pozostawia dłonie czyste, delikatnie i pachnące
Emulsja do rąk Niezwykle skuteczna emulsja do mycia rąk na bazie przyjaznych skórze składników oraz delikatnego środka ściernego. Specjalna formuła sprawia, iż z łatwością usuwa uporczywe zabrudzenia takie jak smoła, lakiery, farby (także drukarskie), atrament, sadzę, smary, tłuszcze, asfalt, oleje. Pasta przeznaczona jest do użytku w warsztatach, zakładach przemysłowych (elektroenergetyka, zakłady maszynowe), drukarniach i lakierniach. Dzięki zawartości komponentów zmiękczających i nawilżających, produkt chroni skórę rąk przed wysychaniem i pękaniem, a jednocześnie przy regularnym korzystaniu sprawia, że skóra dłoni staje się mniej podatna na zabrudzenia.
Balsam do rąk Balsam regenerujący do każdego rodzaju skóry. Pozostawia skórę gładka i jędrną. Regularne stosowanie chroni przed uszkodzeniami skóry powodowanymi pracą i warunkami atmosferycznymi.
SPECJALISTYCZNE
Total Bus Dodatek sanitarny do zbiornika z czystą wodą w toaletach przenośnych oraz stałych urządzeniach toaletowych w autokarach, przyczepach campingowych, samolotach, pociągach, na jachtach i statkach. Utrzymuje toaletę w higienicznym stanie, zwiększa skuteczność spłukiwania i pozostawia przyjemny zapach. Przy stosowaniu wody z naturalnych zbiorników wodnych, zapobiega osadzaniu się glonów na ściankach toalety.
Neutralizator zapachów Bio-7 koncentrat Preparat Neutralizator zapachów BIO-7 koncentrat wspomaga rozkład zanieczyszczeń organicznych w systemach ściekowych, osadnikach i zbiornikach retencyjnych. Ogranicza powstawanie i usuwa nieprzyjemne zapachy. Może być stosowany w zamkniętych obiegach wody. Preparat Neutralizator zapachów BIO-7 koncentrat jest nietoksyczny, nie powoduje korozji systemów kanalizacyjnych.

koperta   DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 785 555 285 / +48 885 555 980
e-mail: handel@acrylmed.com.pl / faktury@acrylmed.com.pl