PREPARATY MYJĄCE
TOTAL BŁYSK PLUS (DO PIANOWEGO MYCIA) Kwaśny środek do jednostopniowego pianowego mycia powierzchni metalowych, ceramicznych i malowanych. Zawiera w swoim składzie inhibitory korozji. Jest nietoksycznym, łatwym i bezpiecznym w stosowaniu środkiem. Przeznaczony do mycia ścian, posadzek, rurociągów, urządzeń, cystern (z zewnątrz i wewnątrz).
PREPARATY DEZYNFEKCYJNE
ALKASOL EKSTRA Alkaliczny preparat myjąco-dezynfekujący. Posiada szerokie spektrum bakteriobójcze i grzybobójcze, działa skutecznie przeciwko m.in. Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Salmonella typhimuria, Mycobacterium tuberculosis (prątki gruźlicy), Candida albicans oraz szerokie spektrum wirusobójcze, działa skutecznie przeciwko m.in. Poliovirus, ECBO Virus, Adeno Virus, Noro (Norwalk) Virus, Canine parvovirus.
Przeznaczony do mycia ścian, posadzek, rurociągów, urządzeń, cystern (z zewnątrz i wewnątrz); może być stosowany do mycia powierzchni mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt.
DEZACID FG-4 Kwaśny, niskopienny preparat do dezynfekcji powierzchni. Preparat przeznaczony do dezynfekcji pustych obiektów hodowlanych i produkcyjnych.
DEZACID GM Kwaśny, niskopienny preparat do mycia i dezynfekcji. Preparat przeznaczony do dezynfekcji pustych obiektów hodowlanych i produkcyjnych, mających także kontakt z żywnością.
DEZACID VR (do dezynfekcji powierzchni)

Silnie kwaśny, niepieniący preparat do dezynfekcji. Preparat przeznaczony do dezynfekcji obiektów hodowlanych i produkcyjnych, mających także kontakt z żywnością. Może być stosowany w obecności zwierząt. Preparat Dezacid VR zawiera w swoim składzie wskaźnik aktywności substancji czynnej preparatu.

Zmiana zabarwienia roztworu preparatu (z czerwonej na żółtą) świadczy o zużyciu substancji aktywnej preparatu.

DEZACID SMC-1 Preparat bezchlorowy do szybkiej dezynfekcji metodą aktywnego tlenu. Preparat przeznaczony do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt oraz linii pojenia.
PREPARATY WSPOMAGAJĄCE
DEZA FOG Preparat wspomagający zamgławianie (powoduje dłuższe utrzymywanie się mgły). Preparat jest doskonałym nośnikiem wielu preparatów dezynfekcyjnych i owadobójczych; w znaczący sposób poprawia zabieg zamgławiania.
INSEKTYCYDY
MUCH-EX EXTRA Trutka żywieniowa w formie sypkiej do rozrabiania z wodą. Preparat przeznaczony do zwalczania much, meszek i innych owadów latających do stosowania w pomieszczeniach dla zwierząt i magazynach użyteczności publicznej. Przeznaczony do malowania lub spryskiwania powierzchni. Maluje się punktowo te miejsca, w których gromadzą się muchy, np.: ciepłe lub nasłonecznione powierzchnie ścian, framugi okien, sufity itp.
MUCH-EX MP POUR ON Preparat Muchex® MP pour-on przeznaczony jest do polewania lub spryskiwania skóry zwierząt. Produkt należy stosować w postaci handlowej bez rozcieńczenia. MP pour-on stosować w ilości ok. 10 ml na 100 kg masy ciała, przy czym całkowita dawka preparatu nie może przekroczyć 30 ml. Polewać skórę grzbietu zwierzęcia od głowy do ogona.
MUCH-EX OKS Preparat przeznaczony do zwalczania larw owadów biegających i latających do stosowania w pomieszczeniach dla zwierząt i magazynach użyteczności publicznej. Preparat należy stosować na ściółkę, pryzmy obornika, w szambach, lagunach oraz miejscach sprzyjających rozwojowi larw insektów.
koperta     DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 785 555 285 / +48 885 555 980
e-mail: handel@acrylmed.com.pl / faktury@acrylmed.com.pl