UZDATNIANIE WODY

KOREKTORY
ALKASOL PH PLUS Preparat do podwyższania pH wody w basenach kąpielowych. Nie zawiera jonów chlorkowych. Alkasol pH Plus należy stosować w momencie, gdy pH wody spadnie poniżej 7,0. Kwaśny odczyn wody może powodować korozję części metalowych oraz fug między płytkami.
CALCID PH MINUS PŁYN Płynny preparat do obniżania pH wody w basenach kąpielowych. Preparat nie zawiera jonów chlorkowych. Calcid pH Minus płyn należy stosować, gdy pH wody wzrasta powyżej 7,4. Stosowanie preparatu zmniejsza odkładanie się osadów wapniowych.
CALCID PH MINUS PROSZEK Preparat do obniżania pH wody w basenach kąpielowych. Preparat nie zawiera jonów chlorkowych. Calcid pH Minus należy stosować, gdy pH wody wzrasta powyżej 7,4. Stosowanie preparatu zmniejsza odkładanie się osadów wapniowych.
DEZYNFEKCJA WODY
CHLOREX Stabilizowany podchloryn sodu o zawartości aktywnego chloru min. 150 g/l, przeznaczony do dezynfekcji wody w basenach kąpielowych. Trwałość 3 miesiące.
PODCHLORYN SODU Podchloryn sodu o zawartości aktywnego chloru min. 150 g/l, przeznaczony do dezynfekcji wody w basenach kąpielowych.
CHLOREX C Podchloryn wapnia do dezynfekcji wody w basenach kąpielowych. Zawiera 65% aktywnego chloru. Ze względu na swoje specyficzne właściwości preparat może być stosowany do miejscowego usuwania glonów z dna basenu. Chlorex C występuje w postaci granulatu, jak i tabletek.
EXTRA CHLOR Preparat do dezynfekcji wody o wysokiej zawartości aktywnego chloru. Szczególnie polecany do szybkiej dezynfekcji w przypadku dużej zawartości glonów w mętnej wodzie. Łatwy w użyciu i dozowaniu.
MULTICHLOR Wolno rozpuszczające się, wielofunkcyjne tabletki chlorowe przeznaczone do długotrwałej dezynfekcji wody basenowej. Tabletki zawierają 3 składniki służące do dezynfekcji wody, klarowania jej i wspomagania walki z glonami. Czas kontaktu zapewniający skuteczną dezynfekcję wynosi 24 godziny.
TRIOCHLOR Wolno rozpuszczające się tabletki chlorowe przeznaczone do długotrwałej dezynfekcji wody basenowej. Czas kontaktu zapewniający skuteczną dezynfekcję wynosi 24 godziny.
DEZACID VR Preparat do bezchlorowej dezynfekcji wody. Do zalet preparatu należą: szerokie spektrum działania bakteriobójczego w stosunku do gronkowca złocistego (Staphylococcus aureus), pałeczki okrężnicy (Escherischia Coli), pałeczki ropy błękitnej (Pseudomonas aureginosa), pałeczki Legionelli (Legionella pneumophila); skuteczność grzybobójcza m.in. wobec dermatofitów wywołujących grzybice skóry; szerokie spektrum działania wirusobójczego – skuteczny wobec 18 rodzajów wirusów: między innymi wirus HSV wywołujący opryszczkę, Poliovirus, Hepatitis B Virus (HBV), Canine parvovirus, Salmonella choleraesuis, AIDS (HIV) Virus.
ZWALCZANIE GLONÓW
AQUA BIOCID G Preparat do zwalczania glonów, bakterii i grzybów w basenach kąpielowych. Jest wodnym roztworem zawierającym IV-rzędowe sole amoniowe. Posiada szerokie spektrum działania. Niskopienny (w zalecanych dawkach niepienny). Preparat może być stosowany do dezynfekcji powierzchni i filtrów.
AQUA BIOCID G-1 Preparat posiada silne działanie niszczące glony, bakterie i wirusy oraz zapobiega ich rozwojowi. Stosowanie Aqua Biocydu G-1 poprawia klarowność wody.
AQUA BIOCID G-1R Preparat Aqua Biocyd G-1/R jest przeznaczony do zwalczania glonów w basenach kąpielowych. Preparat ma silne działanie niszczące glony oraz zapobiega ich powstawaniu. Stosowanie preparatu Aqua Biocyd G-1/R poprawia klarowność wody.
AQUA BIOCID G-2 Efektywnie działający mikrobiocyd. Silne działanie glono- i grzybobójcze również w twardej wodzie. Preparat pienny (w zalecanych dawkach niskopienny). Przeznaczony do dezynfekcji niecki i plaży basenowej podczas przerwy technologicznej oraz do dezynfekcji ścian natrysków.
AQUA BIOCID G-3 Preparat o szerokim przeciwbakteryjnym spektrum działania w stosunku do bakterii gram(+) i gram(-) oparty o pochodne biguanidyny. Jest skuteczny przy zakażeniu bakterią gronkowca złocistego. Przeznaczony do bezchlorowej dezynfekcji wody.
KOAGULACJA
ALKASOL FLOK Preparat do koagulacji zanieczyszczeń w wodzie basenowej. Pomaga eliminować drobne zanieczyszczenia, dzięki czemu uzyskuje się krystalicznie czystą wodę. Wspomaga proces dezynfekcji. Preparat występuje w postaci proszku oraz kartuszy do stosowania w skimerach.
ALKASOL FLOK 102 Wysokoefektywny preparat do koagulacji zanieczyszczeń w wodzie basenowej. Pomaga eliminować drobne zanieczyszczenia, dzięki czemu uzyskuje się krystalicznie czystą wodę. Wspomaga proces dezynfekcji. Preparat może być stosowany w automatycznych stacjach dozujących.
ALKASOL FLOK 100 Wysoko efektywny preparat do koagulacji zanieczyszczeń w wodzie basenowej. Pomaga eliminować drobne zanieczyszczenia, dzięki czemu uzyskuje się krystalicznie czystą wodę. Wspomaga proces dezynfekcji. Preparat może być stosowany w automatycznych stacjach dozujących.
PREPARATY DODATKOWE
CALCID FILTRY Preparat służący do rozpuszczania osadów wapniowych, czyszczenia złóż filtracyjnych w filtrach basenowych oraz czyszczenia przewodów w wannach spa, jacuzzi itp. Calcid Filtry jest preparatem kwaśnym zawierającym inhibitory korozji.
CALCID T Preparat do zmniejszania twardości wody oraz zapobiegający wytrącaniu się osadów soli wapniowych w basenie oraz instalacji hydraulicznej.
SÓL TABLETKI Tabletki solne wykorzystywane w procesach uzdatniania wody. Przeznaczone m.in. do zmiękczania wody, regeneracji wymienników jonitowych, regeneracji zmiękczaczy wody i filtrów multifunkcyjnych.
DEZAKTYWATOR CHLORU Preparat przeznaczony do obniżania zawartości chloru wolnego w wodzie. Może również być stosowany do całkowitej neutralizacji chloru.
ANALIZA WODY
DPD-1 Tabletki do pomiaru zawartości wolnego chloru w wodzie basenowej.
DPD-3 Tabletki do pomiaru zawartości chloru całkowitego w wodzie basenowej.
PHENOL RED Tabletki do pomiaru odczynu pH wody basenowej.

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

PREPARATY ZASADOWE
ALKASOL A Preparat zasadowy do codziennej pielęgnacji basenów kąpielowych, usuwania tłustych osadów z plaży basenowej oraz na linii wodnej.
ALKASOL SUPER Skoncentrowany preparat zasadowy do usuwania tłustych osadów na linii wodnej w basenach kąpielowych. Specjalnie opracowany skład preparatu pozwala skutecznie usunąć zanieczyszczenia powstające na linii wody. Zalety: preparat nie niszczy folii basenowej, płytek ceramicznych i innych tworzyw, zawarte w nim inhibitory znacznie opóźniają proces korozji części metalowych, preparat może mieć kontakt z wodą basenową, zawiera składnik o działaniu przeciwbakteryjnym.
ALKASOL RAND Alkaliczny preparat myjący do usuwania tłustych osadów na linii wodnej oraz do mycia plaży basenowej, lin torowych i innych powierzchni. Zalety: skutecznie usuwa tłuste, zestarzałe zabrudzenia, preparat nie niszczy folii basenowej, płytek ceramicznych i innych tworzyw, zawarte w nim inhibitory znacznie opóźniają proces korozji części metalowych, preparat może mieć kontakt z wodą basenową, może być wykorzystywany przy zmywaniu urządzeniami wysokociśnieniowymi.
ALKASOL UNI Superkoncentrat do usuwania tłustych osadów na linii wodnej oraz z niecki i plaży basenowej. Preparat posiada bardzo dobre właściwości myjące i idealnie nadaje się do mycia lin torowych. Zalety: skutecznie usuwa tłuste, zestarzałe zabrudzenia, preparat nie niszczy folii basenowej, płytek ceramicznych i innych tworzyw, zawarte w nim inhibitory znacznie opóźniają proces korozji części metalowych, preparat może mieć kontakt z wodą basenową, może być wykorzystywany przy zmywaniu urządzeniami wysokociśnieniowymi, zawiera dodatek o działaniu przeciwbakteryjnym.
ALKASOL BIOFOL Preparat do odtłuszczania powierzchni basenów, części z tworzyw sztucznych, elementów metalowych itp. Można go stosować do regularnego czyszczenia np. szafek na odzież, szkła, urządzeń sanitarnych oraz zjeżdżalni. Usuwa ciemne naloty ze stali szlachetnej. Zawiera dodatek o działaniu przeciwbakteryjnym. Zalety: jest bezpieczny w użyciu, nie powoduje podrażnień skóry, nie niszczy mytych powierzchni, zawiera dodatek o działaniu przeciwbakteryjnym, posiada silne działanie odtłuszczające.
ALKASOL FLOR Niskopienny preparat do codziennego mycia podłóg, twardych, wodoodpornych powierzchni w obiektach sportowych, pływalniach, magazynach, chłodniach itp.
ALKASOL NP Alkaliczny niepienny preparat przeznaczony do mycia posadzek wodoodpornych, powierzchni w obiektach sportowych, pływalniach, zakładach przemysłu spożywczego itp. Skutecznie usuwa ślady po gumie z posadzek.
ALKASOL REMOVER Alkaliczny preparat przeznaczony do mycia wodoodpornych posadzek w obiektach sportowych, pływalniach, halach magazynowych, zakładach przemysłu spożywczego. Skutecznie usuwa silne zabrudzenia. Może być stosowany do czyszczenia powierzchni oraz przedmiotów malowanych i niemalowanych. Nie działa niszcząco na powierzchnie metalowe, tworzywa sztuczne, uszczelki, lakier, szyby. Jest nietoksyczny, łatwy w stosowaniu oraz bardzo wydajny.
PREPARATY KWAŚNE
CALCID TK-4 Ekologiczny kwaśny preparat w postaci żelu do codziennego usuwania zabrudzeń z powierzchni basenów. Łączy w sobie działanie środka zasadowego (odtłuszczanie) oraz kwaśnego (odkamienianie). Skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, zacieki w umywalniach, natryskach i toaletach. Zalety: bezpieczny w użyciu, nie wywołuje oparzeń, pozostawia połysk na mytych powierzchniach, nie powoduje wypłukiwania fug, nie pozostawia zacieków, nadaje się do mycia stali szlachetnej, usuwa również tłuste zabrudzenia, bezpieczny dla urządzeń myjących. Preparat może mieć kontakt z wodą basenową.
CALCID TK-5 Bezpieczny preparat do codziennego usuwania zabrudzeń z powierzchni basenów. Łączy w sobie działanie środka zasadowego (odtłuszczanie) oraz kwaśnego (odkamienianie). Skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, zacieki w umywalniach, natryskach i toaletach. Zalety: bezpieczny w użyciu, nie wywołuje oparzeń, pozostawia połysk na mytych powierzchniach, nie powoduje wypłukiwania fug, nie pozostawia zacieków, nadaje się do mycia stali szlachetnej, usuwa również tłuste zabrudzenia, bezpieczny dla urządzeń myjących. Preparat może mieć kontakt z wodą basenową.
CALCID K Skoncentrowany kwaśny środek do usuwania osadów z kamienia, rdzy i innych silnych zabrudzeń z obrzeży basenów, sanitariatów i innych powierzchni pokrytych osadami kamienia wodnego, kwasu moczowego itp. Ze względu na niekorzystne działanie preparatu na szlifowane kamienie sztuczne i naturalne, glazurę i emalię, preparat należy stosować zachowując ostrożność. Opary Calcidu K mają działanie korozyjne. Zaleca się stosowanie preparatu do okresowego mycia silnych zabrudzeń. Do codziennego mycia zaleca się bezpieczny w użyciu, ekologiczny preparat Calcid TK-4 lub Calcid TK-5.
CALCID KOMBI Skoncentrowany kwaśny środek do usuwania osadów z kamienia, rdzy i innych silnych zabrudzeń z obrzeży basenów, sanitariatów i innych powierzchni pokrytych osadami kamienia wodnego, kwasu moczowego itp. Ze względu na niekorzystne działanie preparatu na szlifowane kamienie sztuczne i naturalne, glazurę i emalię preparat należy stosować zachowując ostrożność. Opary Calcidu Kombi mają działanie korozyjne. Zaleca się stosowanie preparatu do okresowego mycia silnych zabrudzeń. Do codziennego mycia zaleca się bezpieczny w użyciu, ekologiczny preparat Calcid TK-4 lub Calcid TK-5.
CALCID S Preparat kwaśny do usuwania osadów z kamienia, rdzy z powierzchni ceramicznych. Preparat ma silne działanie odrdzewiające, w zalecanym rozcieńczeniu nie oddziałuje niekorzystnie na glazurę i emalię. W czasie czyszczenia nie wydzielają się korozyjne opary. Zaleca się stosowanie preparatu do okresowego mycia silnych zabrudzeń. Do codziennego mycia zaleca się bezpieczny w użyciu, ekologiczny preparat Calcid TK-4 lub Calcid TK-5.
CALCID ULTRA Skuteczny preparat do okresowego usuwania silnych zestarzałych zabrudzeń z płytek i innych powierzchni. Preparatu nie należy stosować na powierzchniach szkliwionych. Zalety: preparat ma silne działanie myjące, po umyciu posadzki nabierają właściwości antypoślizgowych.
CALCID ULTRA A Silny preparat do okresowego usuwania zestarzałych zabrudzeń z płytek i innych powierzchni. Preparatu nie należy stosować na powierzchniach szkliwionych. Zalety: preparat ma silne działanie myjące, po umyciu posadzki nabierają właściwości antypoślizgowych.
CALCID Fe pasta Skuteczny preparat do usuwania rdzy z powierzchni metalowych i ceramicznych. Zalety: preparat ma silne działanie myjące.
RESTOR Preparat Restor przeznaczony jest do czyszczenia i renowacji mocno zabrudzonych posadzek gresowych. Służy do usuwania osadów rdzy, kamienia i innych silnych zabrudzeń z powierzchni odpornych na działanie silnych kwasów. Preparat przeznaczony do czyszczenia szczególnie opornych zanieczyszczeń. Preparat zawiera kwas fluowodorowy zaliczany do trucizn, w związku z tym należy zachować szczególne środki ostrożności. NISZCZY SZKŁO. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego.
PREPARATY NEUTRALNE
NEUTRASOL N Preparat myjący, obojętny o pH ~7 do mycia powierzchni zatłuszczonych, prania tkanin itp. Przeznaczony do mycia powierzchni i materiałów wrażliwych na działanie kwasów i zasad. Czyści powierzchnie lakierowane, szklane i z tworzyw sztucznych oraz ceramikę. Zalety: jest bezpieczny w stosowaniu, nie powoduje podrażnień skóry, nie niszczy mytych powierzchni, zawiera dodatek o działaniu przeciwbakteryjnym.
ALKASOL SAUNA Preparat przeznaczony do czyszczenia powierzchni drewnianych (ławki, leżaki itp.). Zawiera aktywny tlen, jest bezpieczny w stosowaniu. Preparat posiada działanie rozjaśniające drewno.
OFFICE CLEANER Płynny preparat przeznaczony do czyszczenia powierzchni, np. meble, szkło, ekrany komputerowe, klawiatury. Skutecznie usuwa ślady po flamastrach i ołówkach, kosmetyków do makijażu. Usuwa tłuste zabrudzenia.
GLAS BŁYSK Płyn do mycia szyb i glazury. Zalety: skutecznie usuwa brud i kurz, nie pozostawia smug i zacieków.
GLAS EXTRA Płyn do mycia szyb i glazury na bazie alkoholu. Zalety: skutecznie usuwa brud i kurz, nie pozostawia smug i zacieków, nie zawiera amoniaku.
CRYSTAL Crystal jest preparatem do czyszczenia żyrandoli, kinkietów i wszystkich innych trudno dostępnych do czyszczenia przedmiotów ze szkła, kryształu, mosiądzu itp. Preparat może być również stosowany do mycia szyb, luster i innych powierzchni szklanych. Crystal jest bardzo efektywnym preparatem myjącym.
DEZYNFEKCJA
ALKASOL EKSTRA Preparat do dezynfekcji twardych powierzchni o szerokim spektrum działania wiruso-, bakterio- i grzybobójczego. Spektrum bakteriobójcze i grzybobójcze: Pseudomonas aeruginosa, Staphylococus aureus, Escheria hirae, Escherichia coli, Candida albicans, Salmonella typhimunia, Myco-bacterium terrae (prątki gruźlicy). Spektrum wirusobójcze: ECBO Virus, Poliovirus, Adeno Virus, Noro (Norwalk) Virus, Canine parvovirus
DERMACID Preparat bakterio- i grzybobójczy, wykazuje również działanie przeciwglonowe. Zawiera IV-rzędowe sole amonowe. Preparat stosuje się do dezynfekcji i mycia powierzchni okołobasenowych, do dezynfekcji rąk i nóg, butów itp.
PREPARAT DEZYNFEKCYJNY MD-1 Preparat dezynfekcyjny MD-1 stosowany jest do utrzymania higieny człowieka, dezynfekcji ścian i podłóg w placówkach związanych z ochroną zdrowia oraz powierzchni mających kontakt z żywnością. Może być stosowany zapobiegawczo przeciwko grzybicy stóp i całego ciała. Substancja zawarta w Preparacie dezynfekcyjnym MD-1 posiada szerokie spektrum bakteriobójcze i grzybobójcze – działa skutecznie przeciwko m.in. Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Salmonella typhimuria, Mycobacterium tuberculosis (prątki gruźlicy), Candida albicans oraz szerokie spektrum wirusobójcze – działa skutecznie przeciwko m.in. Poliovirus, ECBO Virus, Adeno Virus, Noro (Norwalk) Virus, Canine parvovirus.
EX BACTERIA Preparat o działaniu bakteriobójczym przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk. Jest to przyjemny w użyciu, nawilżający preparat, który poza działaniem oczyszczającym jest skutecznym środkiem bakteriobójczym. Wykazuje działanie bakteriobójcze w stosunku do szczepów wzorcowych: pałeczka ropy błękitnej, gronkowiec złocisty, bakterie kałowe, np. Escherichia coli.
ANTYKAM CID-LEUCO 20 Preparat Antykam CID-LEUCO 20 jest produktem dezynfekcyjnym o działaniu bakteriobójczym stosowanym do dezynfekcji układów ciepłej wody użytkowej oraz w procesach technologicznych w przemyśle spożywczym. Preparat o dużej skuteczności m.in. wobec bakterii wytwarzających śluz z grupy Leuconostoc, oraz bakterii z grupy Legionella sp. Preparat może być stosowany bezpiecznie w przypadku każdego rodzaju aparatury i rurociągów. Antykam CID-LEUCO 20 może być stosowany do dezynfekcji powierzchni kontaktujących się z żywnością, wody pitnej oraz wody stosowanej w procesach technologicznych.
UTWARDZANIE POSADZEK
ALKASOL KD-1 Emulsja polimerowa samopołyskowa z efektem antypoślizgowym. Tworzy twardą, odporną na ścieranie warstwę ochronną. Przeznaczona do stosowania na podłogach z tworzyw sztucznych (PVC) oraz linoleum, na których wymagany jest wysoki połysk oraz trwałe zabezpieczenie. Przeznaczona do stosowania na powierzchniach o niskim natężeniu ruchu.
ALKASOL KD-2 Emulsja polimerowa samopołyskowa z efektem antypoślizgowym. Tworzy twardą, odporną na ścieranie warstwę ochronną. Przeznaczona do stosowania na podłogach z tworzyw sztucznych (PVC) oraz linoleum o dużym natężeniu ruchu, na których wymagany jest wysoki połysk oraz trwałe zabezpieczenie.
ALKASOL KD-3 Emulsja polimerowa samopołyskowa z efektem antypoślizgowym. Tworzy twardą, odporną na ścieranie warstwę ochronną. Służy do ręcznego uzupełniania ubytków w powłokach zabezpieczających. Przeznaczona do stosowania na podłogach z tworzyw sztucznych (PVC) oraz linoleum, na których wymagany jest wysoki połysk oraz trwałe zabezpieczenie.
ALKASOL KD-7 Preparat do usuwania powłok polimerowych. Opracowany specjalnie dla powierzchni z linoleum. Może być wykorzystywany do usuwania polimerów, wosków, olejowych zabezpieczeń podłóg oraz do usuwania uporczywego brudu.
PREPARATY DODATKOWE
CHRONIKOL Preparat do czyszczenia i zabezpieczania stali nierdzewnej oraz powierzchni chromoniklowych (lady, szafy, obicia drzwi, poręcze, balustrady itp.). Przy użyciu preparatu brud i zacieki można usuwać z powierzchni bez ich rysowania. Zalety: konserwuje i chroni powierzchnie, łatwe dozowanie poprzez rozpylacz, nie rysuje czyszczonych powierzchni, łatwo usuwa wszelkie naloty na stali, zabezpieczone preparatem powierzchnie są łatwiejsze do czyszczenia.
ANTYKOR FE Preparat do zabezpieczania przed korozją powierzchni metalowych (lady, szafy, obicia drzwi, poręcze, balustrady itp.). Zalety: konserwuje i chroni powierzchnie, łatwe dozowanie poprzez rozpylacz, nie rysuje czyszczonych powierzchni, zabezpieczone preparatem powierzchnie są łatwiejsze do czyszczenia oraz trudniej ulegają zabrudzeniom.
NEUTRALIZATOR ZAPACHÓW BIO-7 Preparat do likwidowania zapachu dymu papierosowego z pomieszczeń biurowych, kawiarni, usuwania nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń produkcyjnych w zakładach przemysłu spożywczego, oraz neutralizowania zapachu w toaletach, szatniach, łaźniach itp. Wprowadza higieniczną świeżość do pomieszczeń, na długo usuwając nieprzyjemne zapachy. Nuty zapachowe: Blue Ice, Frutaxia.
ANTYPIANOL SPA Preparat w płynie do usuwania piany oraz zapobiegania jej powstawaniu w wannach SPA.
MYDŁO W PŁYNIE Delikatne mydło w płynie do pielęgnacji całego ciała. Zawiera w swym składzie pochodne oleju kokosowego. Zalety: nie wysusza skóry, można stosować do pielęgnacji całego ciała, odpowiednia konsystencja powoduje, że nie wycieka z dozowników, przyjemny delikatny zapach.
MYDŁO W PŁYNIE KREMOWE Delikatne mydło w płynie do pielęgnacji całego ciała. Zawiera w swym składzie pochodne oleju kokosowego, oraz substancje nawilżające skórę. Zalety: nawilża skórę, można stosować do pielęgnacji całego ciała, odpowiednia konsystencja powoduje, że nie wycieka z dozowników przyjemny delikatny zapach
ZAPACHY
ZAPACH DO JACUZZI Preparat zapachowy do wanien z hydromasażem. Zalety: wysoko skoncentrowany, skutecznie neutralizujący zapach chloru, nadaje delikatny i przyjemny zapach.
ZAPACH DO SAUN Olejek zapachowy do saun. Zalety: korzystnie wpływa na koncentrację, niweluje zmęczenie umysłowe (miętowy), w leczeniu depresji, niedociśnieniu, zaburzeniach trawienia (cytrynowy), zalecany przy zaburzeniach łaknienia, obniża gorączkę (brzozowy), łagodzi bóle reumatyczne, łagodzi objawy przeziębień (eukaliptus), ułatwiający oddychanie (leśny).
ZAPACH DO SAUN PAROWYCH Koncentrat zapachowy do łaźni parowej na bazie naturalnych olejków eterycznych.
ZAPACH DO WENTYLACJI Koncentrat zapachowy do wentylacji na bazie naturalnych olejków eterycznych. Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach chloru w pomieszczeniach basenowych.
koperta  DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 785 555 285 / +48 885 555 980
e-mail: handel@acrylmed.com.pl / faktury@acrylmed.com.pl