PROFESSIONAL FARM

Płynne suplementy mineralno-witaminowe
CalciFARM Mieszanka paszowa dietetyczna zmniejszająca ryzyko wystąpienia gorączki mlecznej. Mieszanka uzupełniająca niedobory wapnia u krów mlecznych, zmniejszająca ryzyko wystąpienia gorączki wywołanej zastojem mleka. W okresie okołoporodowym, ze względu na występujące w tym okresie zwiększenie zapotrzebowanie na wapń oraz produkty energetyczne istnieje potrzeba ich szybkiego uzupełnienia (wapń i glikol). Brak tych substancji powoduje zaburzenia przemian metabolicznych organizmu.
KetoFARM Mieszanka paszowa dietetyczna dla krów mlecznych i owiec zmniejszająca ryzyko wystąpienia ketozy. Zaburzenia przemian energetycznych są często spotykaną u krów przyczyną takich schorzeń jak ketoza i trudności w zapładnianiu. W skład preparatu wchodzą również niacyna, metionina Szczególnie niacyna wspomaga dezaktywację toksycznych ciał ketonowych a jej niedobory powodują obniżenie apetytu.
EnergiaFARM Mieszanka paszowa uzupełniająca niedobory energetyczne u bydła. Rozpoczęcie laktacji zwiększa drastycznie zapotrzebowanie na składniki dostarczające w wyniku przemian metabolicznych dużą ilość energii. Skład pasz nie zawsze spełnia te wymagania dlatego konieczne jest stosowanie preparatu EnergiaFARM poprawiającego bilans energetyczny pożywienia. EnergiaFARM poprawia smak oraz ułatwia pobieranie paszy przez zmniejszenie jej pylistości, zwiększa wydajność mleka oraz poprawia jego parametry.
Sypkie preparaty wspomagające metabolizm organizmu u zwierząt
AcidoFARM Mieszanka paszowa dietetyczna zmniejszająca ryzyko wystąpienia kwasicy u przeżuwaczy (krów mlecznych). Preparat stosuje się przy nagłym zakwaszeniu układu pokarmowego, najczęściej na skutek spożycia przez zwierzę nadmiernej ilości pasz zawierających łatwo fermentujące węglowodany (np. śruta zbożowa, makuchy, melasa). Regulatorem kwasowości jest zawarty w preparacie kwaśny węglan sodu a mikroelementy wpływają na właściwy poziom mikroflory układu pokarmowego.
PrimiFARM PrimiFARM mieszanka paszowa uzupełniająca – pójło poporodowe dla krów. Preparat PrimiFARM dzieki zawartości składników dostarczających w wyniku przemian metabolicznych duże ilości energii pozwala w stosunkowo szybkim czasie na znaczną poprawę ogólnego stanu zdrowia zwierzęcia. Preparat PrimiFARM pozwala jednocześnie na szybkie uzupełnienie niedoborów wapnia oraz przez zawarte w nim substancje absorbujące toksyny zapobiega zatruciom poporodowym Spowodowanym zmianom metabolicznym organizmu (np. zła praca nerek).
PectoFARM Mieszanka paszowa dietetyczna stabilizująca równowagę równowagę wodno – elektrolitową u cieląt, prosiąt, źrebiąt, jagniąt i koźląt. Biegunka osłabia, odwadnia a w drastycznych przypadkach prowadzi do śmierci. PectoFARM hamuje biegunkę absorbując toksyny i dostarczając niezbędnych minerałów, pozwala w krótkim czasie na znaczną poprawę stanu zdrowia zwierząt. PectoFARM chroni kosmki jelitowe i hamuje ewentualne krwawienia wewnętrzne.
ElectrolitFARM Mieszanka paszowa dietetyczna stabilizująca równowagę wodno-elektrolitową cieląt, prosiąt, jagniąt, koźląt, źrebiąt. Znaczny procentowy ubytek wody z organizmu jest niebezpieczny dla metabolizmu a w skrajnych wypadkach może być śmiertelny. Formuła ElectrolitFARM pozwala nie tylko na zatrzymanie wody w organizmie ale również zabezpiecza jej odpowiedni poziom. Glukoza dostarcza zwierzęciu szybkiej, łatwo przyswajalnej energii co ogranicza wystąpienie ujemnego bilansu energetycznego-hipoglikemii.
Preparaty wspierające hodowlę trzody chlewnej
AntybiteFARM AntybiteFARM jest środkiem do zapobiegania kanibalizmowi u prosiąt. Formuła AntybiteFARM zabezpiecza miejsca szczególnie narażone na obgryzanie przez prosięta. Środek zawiera specjalne substancje odstraszające i zniechęcające prosięta do kąsania. Barwnik zawarty w produkcie pozwala na łatwe zidentyfikowanie miejsc na skórze prosięcia, które było poddane zabezpieczeniu
Preparaty do higieny i utrzymania zdrowia u krów
MastiFARM Preparat wspomagający leczenie stanów zapalnych wymienia .MastiFARM stosuje sie we wspomaganiu leczenia obrzęku wymion, podklinicznych stanów zapalnych, jak również zapaleń gruczołu mlekowego (mastitis). Używanie MastiFARM jest w pełni bezpieczne, nie wymaga wprowadzenia karencji, nie wpływa ujemnie na jakość mleka. Maść MastiFARM jest otrzymana wyłącznie z ziół leczniczych i składników naturalnych
HooFARM cream Preparat HooFARM cream służy do higieny racic i kopyt. Zawarte w nim komponenty mają szerokie spektrum działania. Wiele problemów ze zdrowotnością krów jest spowodowane złą dbałością o racice, a w konsekwencji utratą mleka. Regularne stosowanie preparatu pozwala na utrzymanie stanu racic i kopyt, utwardzając jednocześnie tkankę rogową.
HooFARM Preparat HOOFARM służy do pielęgnacji i higieny racic. Zawarte w nim komponenty mają szerokie spektrum działania. Wiele problemów ze zdrowotnością krów jest spowodowane zła dbałością o racice, a w konsekwencji utratą mleka. Stosowanie preparatu HOOFARM ma na celu utrzymanie zdrowych racic i kopyt. Regularne stosowanie preparatu pozwala na skuteczne wyeliminowanie różnego rodzaju stanów zapalnych i skaleczeń racic i kopyt, utwardzając jednocześnie tkankę rogową.
MintFARM MintFARM balsam rozgrzewający. Zabiegi rozgrzewające z  MintFARM wykazują korzystne działanie na ściany naczyń krwionośnych i limfatycznych, powodując zmniejszenie ich przepuszczalności i zwiększenie napięcia co z kolei poprawia przepływ krwi w naczyniach włosowatych
ColdFARM ColdFARM jest preparatem miejscowo ochładzającym. Zastosowany bezpośrednio na skórę zwierzęcia wykazuje natychmiastowe działanie ochładzające. W razie potrzeby zaleca się usunięcie nałożonego żelu i naniesienie kolejnej warstwy.
Preparaty wspierające utrzymanie higieny i kondycji skóry
HealFARM HealFARM preparat wpływający korzystnie na okolice zranionej skóry. Specjalnie dobrane wyciągi z ziół oraz ekstrakt z drzewa herbacianego powodują, że zachodzące procesy zostają znacznie przyspieszone. Produkt jest oparty całkowicie na naturalnych składnikach i jest wysoce bezpieczny w stosowaniu. Olejek drzewa herbacianego ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Dzięki temu może być skutecznym środkiem wspomagającym leczenie różnego rodzaju infekcji. Badania mikrobiologiczne wykazały, że olejek z drzewa herbacianego niszczy wiele bakterii Gram-dodatnich i Gram-ujemnych.
MycoFARM Preparat zapobiegający i likwidujący zakażenia grzybicze. MycoFARM jest preparatem o szerokim działaniu bakterio- i grzybobójczym, służącym do zapobieganiu stanom grzybiczym skóry. Regularne spryskiwanie skóry zabezpiecza przed grzybicą i likwiduje już występujące stany grzybicy.
ZincFARM ZincFARM maść osuszająca na skórę zawierająca cynk. ZincFARM może być stosowana w okolicach ran, liszajów, wyprysków, owrzodzeń, oparzeń, zapalenia mieszków włosowych, świądu skóry. Ponadto do tworzenia otoczek ochronnych przy wypalaniu chemicznym narośli, rogowacenia starczego, brodawek. ZincFARM tworzy delikatną powłokę zabezpieczającą uszkodzoną skórę i otarcia.
SilverFARM SilverFARM jest preparatem tworzącym jednorazową polimerową woodoodporną warstwę ochronną zabezpieczającą mechanicznie przed dostępem zabrudzeń i drobnoustrojów do ran i skaleczeń. SilverFARM posiada w swoim składzie naturalne wyciągi roślinne takie jak aloes, rumianek, które łagodzą podrażnienia i wspomagają zabliźnianie się ran.
Produkty para weterynaryjne i dezynfekcyjne wspierające pracę lekarzy wet.
Preparat dezynfekcyjny MD-1 BlueFARM preparat dezynfekcyjny stosowany jest do szybkiej dezynfekcji narzędzi weterynaryjnych i zootechnicznych. BlueFARM jest wysokoefektywnym środkiem dezynfekcyjnym, posiada szerokie spektrum bakteriobójcze i grzybobójcze – działa skutecznie przeciwko m.in. Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Salmonella typhimuria, Mycobacterium tuberculosis (prątki gruźlicy), Candida albicans oraz szerokie spektrum wirusobójcze – działa skutecznie przeciwko m.in. Poliovirus, ECBO Virus, Adeno Virus, Noro (Norwalk) Virus, Canine parvovirus. Formuła BlueFARM odznacza się krótkim czasem dezynfekcji, bezpośrednio po naniesieniu preparatu czas dezynfekcji wynosi około 30s.
DezoFARM Preparat DezoFARM do dezynfekcji powierzchni jest preparatem dezynfekującym przeznaczonym do dezynfekcji powierzchni (mających również kontakt z żywnością) pomieszczeń handlowych i ich wyposażenia oraz środków transportu zwierząt i pomieszczeń hodowlanych. Preparat DezoFARM należy do preparatów bezpiecznych zarówno dla człowieka jak i środowiska. Należy do preparatów ulegających całkowitej biodegradacji.
  FERMY BYDŁA
Mycie i dezynfekcja systemów udojowych
FARMCID Mieszanina kwasów mineralnych i środka powierzchniowo-czynnego. Stosuje się do usuwania kamienia mlecznego i wodnego z powierzchni urządzeń w przemyśle rolno-spożywczym. Regularne stosowanie przy zachowaniu instrukcji mycia zapewnia czystość mikrobiologiczna na poziomie 10 tys. bakterii/1ml mleka.
FARMSOL Zasadowy produkt przeznaczony do mycia i dezynfekcji urządzeń udojowych, schładzalników, usuwania osadów białka, tłuszczu i innych zanieczyszczeń organicznych. Regularne stosowanie przy zachowaniu instrukcji mycia zapewnia czystość mikrobiologiczna na poziomie 10 tys. bakterii/1ml mleka.
HIGIENA PRZEDUDOJOWA
MEDIDERM Koncentrat (50 ml/10 l wody) do mycia strzyków przed udojem. Właściwości bakteriostatyczne pozwalają wyeliminować zagrożenie przenoszenia mastitis przy procesie doju poprzez szmatki jak i ręce dojarza. Zawartość substancji pielęgnacyjnych (gliceryna, lanolina) pozwala na utrzymanie skóry w dobrej kondycji: skóra będzie elastyczna, odpowiednio nawilżona co uodporni ją na negatywny wpływ środowiska i zagrożenie ze strony wirusów i bakterii. Przyjemny brzoskwiniowy zapach.
PRODERM Koncentrat (50 ml/10 l wody) do mycia strzyków przed udojem. Doskonale usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia ze skóry, strzyków i wymion. Zawartość substancji pielęgnacyjnych (gliceryna, lanolina) pozwala na utrzymanie skóry w dobrej kondycji: skóra będzie elastyczna, odpowiednio nawilżona co uodporni ją na negatywny wpływ środowiska i zagrożenie ze strony wirusów i bakterii. Przyjemny cytrynowy zapach.
DERMFOAM Preparat do przygotowania strzyków przed udojem w formie piany. Bardzo łatwy do stosowania, najmniej pracochłonny: wystarczy kubek pianowy i suche szmatki do wytarcia strzyków po użyciu piany. Właściwości pielęgnacyjne identyczne jak poprzednich produktów.
HIGIENA POUDOJOWA
MASTICARE SUPER Dipping zawierający pochodną chlorheksydyny, przeznaczony do higieny wymion, w celu prewencji przed mastitis u bydła mlecznego oraz do utrzymania w dobrej kondycji skóry strzyków. Kolor jasnoczerwony. Równomiernie kryje skórę strzyków, widoczny na czarnej skórze strzyków, ułatwia kontrolę obsługi. Zawarty kwas salicylowy ma właściwości wirusobójcze. Do zastosowania w każdym systemie chowu zwierząt w oborach. Zużycie 0,3 kg/krowę miesięcznie.
MASTICREAM Dipping zawierający jod, przeznaczony do higieny wymion. Gęsty preparat do zasklepiania strzyków, który poprzez tworzenie bariery uniemożliwia dostęp bakterii chorobotwórczych do gruczołu mlecznego. Zawiera wazelinę, szczególnie polecany przy kłopotach ze skórą strzyków (sucha, spękana). Zimą i podczas wypasów na pastwiskach doskonale zabezpiecza skórę przed negatywnymi wpływami środowiska zewnętrznego. Zużycie 0,3 kg/krowę miesięcznie.
MASTIDERM SUPER Dipping zawierający pochodną chlorheksydyny przeznaczony do higieny wymion. Gęsty preparat do zasklepiania strzyków, który poprzez tworzenie bariery uniemożliwia dostęp bakterii chorobotwórczych do gruczołu mlecznego. Kolor zielony. Produkt o wysokiej zawartości alkoholu, punkt zamarzania obniżony do -6º C co czyn go typowym produktem zimowym.
MASTIJOD Dipping zawierający jod, przeznaczony do higieny wymion, w celu prewencji przed mastitis u bydła mlecznego oraz do utrzymania w dobrej kondycji skóry strzyków. Preparat niskolepki, do stosowania zarówno poprzez namaczanie w kubkach dopingowych jak i nanoszony przez spryskiwanie.
MASTIPROTECT Dipping zawierający jod, przeznaczony do higieny wymion, jako gęsty preparat do zasklepiania strzyków, który poprzez tworzenie bariery uniemożliwia dostęp bakterii chorobotwórczych do gruczołu mlecznego. Szczególnie polecany na najgorsze warunki higieniczne (wysoka ściółka, niskiej jakości słoma). Jako jedyny na rynku preparat jodowy zawiera alantolinę. Polecany przy dużych problemach z mastitis.
MASTIFILM Dipping zawierający kwas salicylowy, tworzący na skórze strzyków trwały film uniemożliwiający dostęp bakterii chorobotwórczych do gruczołu mlecznego. Bardzo wysoka pielęgnacja skóry strzyków oparta na naturalnych substancjach likwiduje problemy z tzw. brodawkami. Kolor żółty. Polecany szczególnie dla wysoko wydajnych krów oraz przeznaczonych do „zasuszenia” i „zasuszonych”.
MYCIE POWIERZCHNI
Total Błysk Plus Preparat do pianowego mycia i dezynfekcji powierzchni metalowych, ceramicznych i malowanych. Usuwa osady organiczne i nieorganiczne. Preparat jest nietoksycznym, łatwym i bezpiecznym w stosowaniu środkiem.
DEZYNFEKCJA
Preparat dezynfekcyjny MD-1 Preparat dezynfekcyjny do rąk i powierzchni, narzędzi weterynaryjnych i chirurgicznych. Pełna dezynfekcja powierzchni następuje po 30sek. Wygodne stosowanie – butelka z atomizerem.
Alkasol Ekstra Preparat alkaliczny zawierający IV-rzędowe sole amoniowe, przeznaczony do dezynfekcji powierzchni (mających kontakt z żywnością) do stosowania w formie oprysku lub zamgławiania ULV.
Dezacid VR Preparat kwaśny zawierający mono-nadsiarczan potasu. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni (pomieszczeń hodowlanych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt).Postać –proszek. Zawiera marker dezynfekcji (zmiana koloru z czerwonego na żółty).Stosowany również do dezynfekcji wody pitnej i systemów pojenia (kurniki ,trzoda).Może być stosowany w obecności zwierząt. Bardzo bezpieczny w stosowaniu.
Dezacid JOD-LP Preparat kwaśny zawierający jod i polimeryczną heksabiguanidynę.Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni metodą oprysku i zamgławiania ULV (pomieszczeń hodowlanych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt). Może być stosowany w obecności zwierząt.
DEZA FOG Jest to dodatek wspomagający proces zamgławiania preparatów rozpuszczalnych w wodzie. Jest doskonałym nośnikiem wielu preparatów dezynfekcyjnych i owadobójczych. Znajduje zastosowanie przy zabiegach dezynfekcyjnych i agrotechnicznych w pomieszczeniach inwentarskich, pieczarkarniach, szklarniach, tunelach foliowych, magazynach, itp.
Neutralizator zapachów BIO-7 Preparat do usuwania nieprzyjemnych zapachów w toaletach, szatniach, łaźniach itp. Wprowadza higieniczną świeżość do pomieszczeń, na długo usuwając nieprzyjemne zapachy.
Dezacid GM Preparat kwaśny zawierający IV-rzędowe sole amoniowe i aldehyd glutarowy. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni metodą oprysku i zamgławiania termicznego oraz ULV (pomieszczeń hodowlanych, produkcyjnych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt). Preparat należy stosować wyłącznie w pustych obiektach.
Dezacid FG-4 Preparat kwaśny zawierający IV-rzędowe sole amoniowe, aldehyd glutarowy i formaldehyd. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni metodą oprysku i zamgławiania termicznego oraz ULV (pomieszczeń hodowlanych, produkcyjnych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt). Preparat należy stosować wyłącznie w pustych obiektach.
Dezacid SMC-1 Preparat kwaśny zawierający kwas nadoctowy i nadtlenek wodoru. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni metodą oprysku i zamgławiania termicznego oraz ULV (pomieszczeń hodowlanych, produkcyjnych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt). Stosowany również do dezynfekcji systemów pojenia (kurniki ,trzoda).Preparat należy stosować wyłącznie w pustych obiektach.
INSEKTYCYDY, RODENTYCYDY
MUCH-EX EXTRA Trutka żywieniowa w formie sypkiej do rozrabiania z wodą. Preparat przeznaczony do zwalczania much, meszek i innych owadów latających do stosowania w pomieszczeniach dla zwierząt i magazynach użyteczności publicznej. Przeznaczony do malowania lub spryskiwania powierzchni. Maluje się punktowo te miejsca, w których gromadzą się muchy np.: ciepłe lub nasłonecznione powierzchnie ścian, framugi okien, sufity itp.
MUCH-EX MP POUR ON Preparat Muchex® MP pour-on przeznaczony jest do polewania lub spryskiwania skóry zwierząt. Produkt należy stosować w postaci handlowej bez rozcieńczenia. MP pour-on stosować w ilości ok. 10ml na 100kg masy ciała, przy czym całkowita dawka preparatu nie może przekroczyć 30ml. Polewać skórę grzbietu zwierzęcia od głowy do ogona.
MUCH-EX OKS Preparat przeznaczony do zwalczania larw owadów biegających i latających do stosowania w pomieszczeniach dla zwierząt i magazynach użyteczności publicznej. Preparat należy stosować na ściółkę, pryzmy obornika, w szambach, lagunach oraz miejscach sprzyjających rozwojowi larw insektów.
RAT CONTROL Produkt przeznaczony do zwalczania gryzoni: myszy, szczurów, nornic. Preparat ma formę gotowego do użycia granulatu do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Działa jako koagulant, zaburzając krzepnięcie krwi i uszkadzając naczynia krwionośne gryzoni. Trutka charakteryzuje się opóźnionym efektem działania i jest śmiertelna już po jednorazowym spożyciu, co pozwala skutecznie kontrolować i zwalczać populacje gryzoni.
  FERMY TRZODY
PREPARATY WSPIERAJĄCE HODOWLĘ TRZODY CHLEWNEJ
HealFARM HealFARM preparat przyspieszający gojenie się ran. Specjalnie dobrane wyciągi z ziół oraz ekstrakt z drzewa herbacianego powodują, że proces gojenia się ran zostaje znacznie przyspieszony. Produkt jest oparty całkowicie na naturalnych składnikach i jest wysoce bezpieczny w stosowaniu. Olejek drzewa herbacianego ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Dzięki temu może być skutecznym środkiem wspomagającym leczenie różnego rodzaju infekcji. Badania mikrobiologiczne wykazały, że olejek z drzewa herbacianego niszczy wiele bakterii Gram-dodatnich i Gram-ujemnych.
MycoFARM Preparat zapobiegający i likwidujący zakażenia grzybicze. MycoFARM jest preparatem o szerokim działaniu bakterio- i grzybobójczym, służącym do zapobieganiu stanom grzybiczym skóry. Regularne spryskiwanie skóry zabezpiecza przed grzybicą i likwiduje już występujące stany grzybicy.
ZincFARM ZincFARM maść oszuszajaca na otarcia i rany zawierająca cynk. ZincFARM może być stosowana do zaleczenia ran, liszajów, wyprysków, owrzodzeń, odleżyn, oparzeń, zapalenia mieszków włosowych, świądu skóry. Ponadto do tworzenia otoczek ochronnych przy wypalaniu chemicznym narośli, rogowacenia starczego, brodawek. ZincFARM tworzy delikatną powłokę zabezpieczającą przed zabrudzeniem ran i otarć.
SilverFARM Preparat do zabezpieczenia drobnych ran i otarć.,SilverFARM jest preparatem typu jednorazowego polimerowego wodoodpornego opatrunku zabezpieczającego przed dostępem bakterii. SilverFARM posiada w swoim składzie naturalne wyciągi roślinne takie jak aloes, rumianek łagodzące podrażnienia, ułatwiające i przyspieszające zabliźnianie się ran.
Produkty para weterynaryjne i dezynfekcyjne wspierające pracę lekarzy wet.
Preparat dezynfekcyjny MD-1 BlueFARM preparat dezynfekcyjny stosowany jest do szybkiej dezynfekcji narzędzi weterynaryjnych i zootechnicznych. BlueFARM jest wysokoefektywnym środkiem dezynfekcyjnym, posiada szerokie spektrum bakteriobójcze i grzybobójcze – działa skutecznie przeciwko m.in. Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Salmonella typhimuria, Mycobacterium tuberculosis (prątki gruźlicy), Candida albicans oraz szerokie spektrum wirusobójcze – działa skutecznie przeciwko m.in. Poliovirus, ECBO Virus, Adeno Virus, Noro (Norwalk) Virus, Canine parvovirus. Formuła BlueFARM odznacza się krótkim czasem dezynfekcji, bezpośrednio po naniesieniu preparatu czas dezynfekcji wynosi około 30s.
DezoFARM Preparat DezoFARM do dezynfekcji powierzchni jest preparatem dezynfekującym przeznaczonym do dezynfekcji powierzchni (mających również kontakt z żywnością) pomieszczeń handlowych i ich wyposażenia oraz środków transportu zwierząt i pomieszczeń hodowlanych. Preparat DezoFARM należy do preparatów bezpiecznych zarówno dla człowieka jak i środowiska. Należy do preparatów ulegających całkowitej biodegradacji.
MYCIE POWIERZCHNI
Total Błysk Plus Preparat do pianowego mycia i dezynfekcji powierzchni metalowych, ceramicznych i malowanych. Usuwa osady organiczne i nieorganiczne. Preparat jest nietoksycznym, łatwym i bezpiecznym w stosowaniu środkiem.
DEZYNFEKCJA
Preparat dezynfekcyjny MD-1 Preparat dezynfekcyjny do rąk i powierzchni, narzędzi weterynaryjnych i chirurgicznych. Pełna dezynfekcja powierzchni następuje po 30sek. Wygodne stosowanie – butelka z atomizerem.
Alkasol Ekstra Preparat alkaliczny zawierający IV-rzędowe sole amoniowe, przeznaczony do dezynfekcji powierzchni (mających kontakt z żywnością) do stosowania w formie oprysku lub zamgławiania ULV.
Dezacid VR Preparat kwaśny zawierający mono-nadsiarczan potasu. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni (pomieszczeń hodowlanych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt).Postać –proszek. Zawiera marker dezynfekcji (zmiana koloru z czerwonego na żółty).Stosowany również do dezynfekcji wody pitnej i systemów pojenia (kurniki ,trzoda).Może być stosowany w obecności zwierząt. Bardzo bezpieczny w stosowaniu.
Dezacid JOD-LP Preparat kwaśny zawierający jod i polimeryczną heksabiguanidynę.Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni metodą oprysku i zamgławiania ULV (pomieszczeń hodowlanych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt). Może być stosowany w obecności zwierząt.
DEZA FOG Jest to dodatek wspomagający proces zamgławiania preparatów rozpuszczalnych w wodzie. Jest doskonałym nośnikiem wielu preparatów dezynfekcyjnych i owadobójczych. Znajduje zastosowanie przy zabiegach dezynfekcyjnych i agrotechnicznych w pomieszczeniach inwentarskich, pieczarkarniach, szklarniach, tunelach foliowych, magazynach, itp.
Neutralizator zapachów BIO-7 Preparat do usuwania nieprzyjemnych zapachów w toaletach, szatniach, łaźniach itp. Wprowadza higieniczną świeżość do pomieszczeń, na długo usuwając nieprzyjemne zapachy.
Dezacid GM Preparat kwaśny zawierający IV-rzędowe sole amoniowe i aldehyd glutarowy. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni metodą oprysku i zamgławiania termicznego oraz ULV (pomieszczeń hodowlanych, produkcyjnych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt). Preparat należy stosować wyłącznie w pustych obiektach.
Dezacid FG-4 Preparat kwaśny zawierający IV-rzędowe sole amoniowe, aldehyd glutarowy i formaldehyd. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni metodą oprysku i zamgławiania termicznego oraz ULV (pomieszczeń hodowlanych, produkcyjnych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt). Preparat należy stosować wyłącznie w pustych obiektach.
Dezacid SMC-1 Preparat kwaśny zawierający kwas nadoctowy i nadtlenek wodoru. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni metodą oprysku i zamgławiania termicznego oraz ULV (pomieszczeń hodowlanych, produkcyjnych i wyposażenia oraz środków transportu zwierząt). ).Stosowany również do dezynfekcji systemów pojenia (kurniki ,trzoda).Preparat należy stosować wyłącznie w pustych obiektach.
INSEKTYCYDY, RODENTYCYDY
MUCH-EX EXTRA Trutka żywieniowa w formie sypkiej do rozrabiania z wodą. Preparat przeznaczony do zwalczania much, meszek i innych owadów latających do stosowania w pomieszczeniach dla zwierząt i magazynach użyteczności publicznej. Przeznaczony do malowania lub spryskiwania powierzchni. Maluje się punktowo te miejsca, w których gromadzą się muchy np.: ciepłe lub nasłonecznione powierzchnie ścian, framugi okien, sufity itp.
MUCH-EX MP POUR ON Preparat Muchex® MP pour-on przeznaczony jest do polewania lub spryskiwania skóry zwierząt. Produkt należy stosować w postaci handlowej bez rozcieńczenia. MP pour-on stosować w ilości ok. 10ml na 100kg masy ciała, przy czym całkowita dawka preparatu nie może przekroczyć 30ml. Polewać skórę grzbietu zwierzęcia od głowy do ogona.
MUCH-EX OKS Preparat przeznaczony do zwalczania larw owadów biegających i latających do stosowania w pomieszczeniach dla zwierząt i magazynach użyteczności publicznej. Preparat należy stosować na ściółkę, pryzmy obornika, w szambach, lagunach oraz miejscach sprzyjających rozwojowi larw insektów.
koperta DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
tel. +48 785 555 285 / +48 885 555 980
e-mail: handel@acrylmed.com.pl / faktury@acrylmed.com.pl